reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hahaha [emoji23] no tak racja[emoji28] ale wiesz, taka psychostaraczka jak ja czasem sobie myśli "a co jeśli w tej wodzie, która wypłynęła był ten jeden jedyny plemnik, który miał mnie zapłodnić?[emoji15]"
[emoji23] no i pozamiatane, więc dla pewności wolę sie położyć [emoji23]
Jak to mówi moja babcia "jak nie szkodzi to na zdrowie" 😅 Trzeb pamiętać, że w procesie zapłodnienia dużą rolę odgrywa psychika🙃 więc jeśli ma komuś to pomóc to why not 🤷‍♀️ja nigdy nie mam czasu na 15 min z nogami w górze 🤷‍♀️ w tym cyklu potrzymałam może raz z 3 minuty i myślałam, że mój M się udusi że śmiechu 😅
 
reklama
Jak to mówi moja babcia "jak nie szkodzi to na zdrowie" [emoji28] Trzeb pamiętać, że w procesie zapłodnienia dużą rolę odgrywa psychika[emoji854] więc jeśli ma komuś to pomóc to why not [emoji2368]ja nigdy nie mam czasu na 15 min z nogami w górze [emoji2368] w tym cyklu potrzymałam może raz z 3 minuty i myślałam, że mój M się udusi że śmiechu [emoji28]
No w sumie to dodatkowe witaminy więc co mi tam[emoji23] nie zaszkodzi jak zacisne i chwilę potrzymam [emoji2960] ja w tym cyklu spróbuje z nogami w górze ale już się boję reakcji męża [emoji85]
 
Hey dziewczyny dr przepisała mi cło po 1 tabletce i mam go brać od 2dc do 7 dc czyli 6 dni

to nie za dużo mogła się pani pomylić ?

Jeśli chodzi o dawkę to w zasadzie jest normalna, ja teraz mam 1 tabletkę ale wcześniej miałam 2 dziennie. Zazwyczaj biorę 5 dni ale może z jakiegoś powodu masz brać 6 🧐🧐 to twój pierwszy cykl na stymulacji?
 
reklama
Do góry