reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jakie testy owu polecacie? Może któraś wstawi link do sprawdzonych albo wyśle na priv? I jakieś 2 lub 3 które kupię jutro nim tamte dojdą [emoji848] cały czas czekam na ten okres po porodzie (ponad 8 miesięcy) I dzisiaj właśnie zauważyłam zmianę w śluzie, więc chcę sprawdzić czy może owu się szykuje [emoji6]

Z Domowego Laboratorium do kupienia w Rossmanie
 
reklama
Hej Kochane, jestem tu nowa. Staram się o dzidziusia i potrzebuję porady. W niedzielę miałam niewielkie plamienia, które trwają do dziś. Okresu brak (powinnam dostać w poniedziałek). Coś mnie natchnęło żeby zrobić test (wcześniej robiłam tydzień temu) i ku mojemu zaskoczeniu była druga, blada kreska. Ponowiłam kolejny test i taka sama sytuacja. Pojechałam na betę i mam wyniki, chyba jestem w ciąży 😊 Nurtują mnie tylko te przedziały, mój wynik jest stanowczo powyżej 5ml jednakże na pewno niższy niż ten z przedziałów...
Dodatkowo brałam od 3 miesięcy duphaston od 16dc. Nie mogłam się dziś skontaktować z lekarzem a chciałam potwierdzić czy mam nadal go brać.
Co sądzicie? Boję się o te plamienia...
Zrób po 48 godzinach ponownie, dziwne granice mają, Ale też beta musi mieć szanse dojść do tych 202, Żeby nie zapeszyć, nie GRATULUJĘ 👍
 
Hej Kochane, jestem tu nowa. Staram się o dzidziusia i potrzebuję porady. W niedzielę miałam niewielkie plamienia, które trwają do dziś. Okresu brak (powinnam dostać w poniedziałek). Coś mnie natchnęło żeby zrobić test (wcześniej robiłam tydzień temu) i ku mojemu zaskoczeniu była druga, blada kreska. Ponowiłam kolejny test i taka sama sytuacja. Pojechałam na betę i mam wyniki, chyba jestem w ciąży 😊 Nurtują mnie tylko te przedziały, mój wynik jest stanowczo powyżej 5ml jednakże na pewno niższy niż ten z przedziałów...
Dodatkowo brałam od 3 miesięcy duphaston od 16dc. Nie mogłam się dziś skontaktować z lekarzem a chciałam potwierdzić czy mam nadal go brać.
Co sądzicie? Boję się o te
Z Domowego Laboratorium do kupienia w Rossmanie
Dzięki, jutro podjadę kupić w takim razie 😉
 
Hej Kochane, jestem tu nowa. Staram się o dzidziusia i potrzebuję porady. W niedzielę miałam niewielkie plamienia, które trwają do dziś. Okresu brak (powinnam dostać w poniedziałek). Coś mnie natchnęło żeby zrobić test (wcześniej robiłam tydzień temu) i ku mojemu zaskoczeniu była druga, blada kreska. Ponowiłam kolejny test i taka sama sytuacja. Pojechałam na betę i mam wyniki, chyba jestem w ciąży 😊 Nurtują mnie tylko te przedziały, mój wynik jest stanowczo powyżej 5ml jednakże na pewno niższy niż ten z przedziałów...
Dodatkowo brałam od 3 miesięcy duphaston od 16dc. Nie mogłam się dziś skontaktować z lekarzem a chciałam potwierdzić czy mam nadal go brać.
Co sądzicie? Boję się o te plamienia...
Wynik wskazuje na 4 tydzień. Tutaj przedział jest bardzo ogólny, bo aż do 10 tyg. Powtórz po 48h,żeby sprawdzić przyrost. Plamienia nie muszą znaczyć nic złego, jednak dobrze aby lekarz to skontrolował. Jeżeli mąż duphaston to bierz dalej
Edit
Dopiero zauważyłam to 202.. W sumie jest to bardzo mylące. Niemniej wydaje mi się, że w ciąży jesteś 😉
 
Hej Kochane, jestem tu nowa. Staram się o dzidziusia i potrzebuję porady. W niedzielę miałam niewielkie plamienia, które trwają do dziś. Okresu brak (powinnam dostać w poniedziałek). Coś mnie natchnęło żeby zrobić test (wcześniej robiłam tydzień temu) i ku mojemu zaskoczeniu była druga, blada kreska. Ponowiłam kolejny test i taka sama sytuacja. Pojechałam na betę i mam wyniki, chyba jestem w ciąży 😊 Nurtują mnie tylko te przedziały, mój wynik jest stanowczo powyżej 5ml jednakże na pewno niższy niż ten z przedziałów...
Dodatkowo brałam od 3 miesięcy duphaston od 16dc. Nie mogłam się dziś skontaktować z lekarzem a chciałam potwierdzić czy mam nadal go brać.
Co sądzicie? Boję się o te plamienia...
Wysokie te normy w tym laboratoruim, tak na szybko ale.znalazlam dla ciebie inne normy i ważne jest aby się wynik podwoił za 2.dni a nie jaki on jest na początku, nie denerwuj się po prostu trzeba powtórzyć
 

Załączniki

  • 20201125_202024.jpg
    20201125_202024.jpg
    237,5 KB · Wyświetleń: 51
Wynik wskazuje na 4 tydzień. Tutaj przedział jest bardzo ogólny, bo aż do 10 tyg. Powtórz po 48h,żeby sprawdzić przyrost. Plamienia nie muszą znaczyć nic złego, jednak dobrze aby lekarz to skontrolował. Jeżeli mąż duphaston to bierz dalej

Sprawdzając inne przedziały niby jest to 3-4 ale się zestresowałam tymi podanymi przez nich... powtórzę 😊 tak, na szczęście mam a jutro potwierdzę z ginekologiem.
Dziękuje!
 
reklama
Do góry