reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A u mnie wiesiołek nie zadziałał tak spektakularnie i pisze to tylko po to, aby nowe dziewczyny planujące zażywać wiedziały, ze nie u wszystkich się sprawdza, choć uważam ze u większości jak najbardziej [emoji106][emoji39]
U mnie też bez szału po wiesiolku, a śluz raczej wodnisty tylko widziałam na wkladce, tzn przezroczysta plamę mokra więc potraktowałam to jako wodnisty śluz.
Zobaczymy jak u mnie będzie. Mam długie cykle, średnio co 35 dni. W poprzednim cyklu wydłużył się do 40 a owu z testów wyszła w 26dc. Więc póki co do owu mi jeszcze trochę daleko, chyba, ze mój organizm znowu splata figla
Ooo matko, to masz strasznie długie te cykle i mega długo musisz ma wszystko czekać. Nie zazdroszczę ani trochę.
 
U mnie też bez szału po wiesiolku, a śluz raczej wodnisty tylko widziałam na wkladce, tzn przezroczysta plamę mokra więc potraktowałam to jako wodnisty śluz. Ooo matko, to masz strasznie długie te cykle i mega długo musisz ma wszystko czekać. Nie zazdroszczę ani trochę.
chyba każda z nas, która ma długie cykle ( powyżej 30dni) zawsze się z tego cieszyła. Są nawet miesiące bez miesiączki co jakiś czas 😉, ale gdy przychodzi pora na starania o dziecko to jest takie przekleństwo. Wy tu testujecie, a my nadal w tym samym cyklu 😂🙈
 
No dokładnie! Ja mam 33-34 dni a ten ostatni był 37! Idzie oszaleć. Dziś 6 dc i dopiero się @ kończy... Niektóre dziewczyny 6 dnia już nie pamiętają, że w ogóle miały @, a ja dopiero od jutra mogę chłopa dorwać[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
chyba każda z nas, która ma długie cykle ( powyżej 30dni) zawsze się z tego cieszyła. Są nawet miesiące bez miesiączki co jakiś czas [emoji6], ale gdy przychodzi pora na starania o dziecko to jest takie przekleństwo. Wy tu testujecie, a my nadal w tym samym cyklu [emoji23][emoji85]
 
No dokładnie! Ja mam 33-34 dni a ten ostatni był 37! Idzie oszaleć. Dziś 6 dc i dopiero się @ kończy... Niektóre dziewczyny 6 dnia już nie pamiętają, że w ogóle miały @, a ja dopiero od jutra mogę chłopa dorwać[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
ja tez mam takie cykle długo czekam na owu około 3 tyg cykle zazwyczaj 34 ale są też 44
 
reklama
No właśnie się wybieram do gina - to będzie 15dc, zapytam o ten śluz. Jak nie wyjdzie w tym miesiącu to zacznę ten wiesiołek, a teraz w drugiej fazie po owulce wejdę na ananasa, bo tez widziałam spektakularne II na tym forum po ananasie ☺
Ja jadłam przez ostatnie dwa cykle i nic.. a teraz to już przechodzę obok w sklepie i nawet nie patrzę, bo mi się przejadł 🙈 ale spróbować nie zaszkodzi :)
 
Do góry