reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
chyba każda z nas, która ma długie cykle ( powyżej 30dni) zawsze się z tego cieszyła. Są nawet miesiące bez miesiączki co jakiś czas [emoji6], ale gdy przychodzi pora na starania o dziecko to jest takie przekleństwo. Wy tu testujecie, a my nadal w tym samym cyklu [emoji23][emoji85]

Potwierdzam, kiedyś miałam 35 dniowe cykle i byłam niezmiernie uradowana [emoji23]
 
chyba każda z nas, która ma długie cykle ( powyżej 30dni) zawsze się z tego cieszyła. Są nawet miesiące bez miesiączki co jakiś czas [emoji6], ale gdy przychodzi pora na starania o dziecko to jest takie przekleństwo. Wy tu testujecie, a my nadal w tym samym cyklu [emoji23][emoji85]

O tak racja. Czuje się ze się zmarnowało bo cykl mniej czy dwa w ciągu roku w porównaniu do normalnych regularnych 28dniowych cykli.
 
Hej Kochane, jestem tu nowa. Staram się o dzidziusia i potrzebuję porady. W niedzielę miałam niewielkie plamienia, które trwają do dziś. Okresu brak (powinnam dostać w poniedziałek). Coś mnie natchnęło żeby zrobić test (wcześniej robiłam tydzień temu) i ku mojemu zaskoczeniu była druga, blada kreska. Ponowiłam kolejny test i taka sama sytuacja. Pojechałam na betę i mam wyniki, chyba jestem w ciąży 😊 Nurtują mnie tylko te przedziały, mój wynik jest stanowczo powyżej 5ml jednakże na pewno niższy niż ten z przedziałów...
Dodatkowo brałam od 3 miesięcy duphaston od 16dc. Nie mogłam się dziś skontaktować z lekarzem a chciałam potwierdzić czy mam nadal go brać.
Co sądzicie? Boję się o te plamienia...
 

Załączniki

  • 5E029F26-5245-4368-9CDE-9FCB24CA9BF3.jpeg
    5E029F26-5245-4368-9CDE-9FCB24CA9BF3.jpeg
    171,8 KB · Wyświetleń: 99
Jakie testy owu polecacie? Może któraś wstawi link do sprawdzonych albo wyśle na priv? I jakieś 2 lub 3 które kupię jutro nim tamte dojdą 🤔 cały czas czekam na ten okres po porodzie (ponad 8 miesięcy) I dzisiaj właśnie zauważyłam zmianę w śluzie, więc chcę sprawdzić czy może owu się szykuje 😉
 
reklama
Do góry