reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ahh no i jeszcze! W 16 i 17 dc, czułam sie okropnie, prawie z łóżka wstać nie mogłam, temp. poszła w góre, nawet jak wstawałam z kanapy to w głowie mi sie kreciło. A tutaj wykres: Zobacz załącznik 1205997
Jak to jest ? Bo jestem w tym temacie temperatur na świeżo . Możliwa jest ciąża załóżmy 5 tygodniowa i temperatura 36,9? Bo juz znowu stracilam nadzieje ,ze nie ma powyżej 37 :( a mam mdłości, ból pleców, mialam
Plamienie , bóle głowy , mam obrzydzenie do niektórych produktów typu mięso ... czuje się jakbym miala okres dostać , a jestem już długo po, tyle ze u mnie było plamienie
 
reklama
Jak to jest ? Bo jestem w tym temacie temperatur na świeżo . Możliwa jest ciąża załóżmy 5 tygodniowa i temperatura 36,9? Bo juz znowu stracilam nadzieje ,ze nie ma powyżej 37 :( a mam mdłości, ból pleców, mialam
Plamienie , bóle głowy , mam obrzydzenie do niektórych produktów typu mięso ... czuje się jakbym miala okres dostać , a jestem już długo po, tyle ze u mnie było plamienie
Temperatura nie musi być powyżej 37 stopni. Ma być wyższa niż w pierwszej fazie. Wysokość temp w drugiej fazie zależy jaką masz temp w pierwszej fazie.
 
A badania robiłaś?
wcześniej robiłam badania i brałam właśnie jakieś ziółka ale nie pamiętam jakie za Chiny 😖 a gin na urlopie i nie dowiem się :). Ze starym na 100% wszystko gra,namowiłam Go na badania,tzn postawiłam pod ścianą 😅 ze mną też było ok właśnie do momentu przesunięcia się miesiączki ... w tym cyklu miałam nawet plamki krwi przy podcieraniu na owulacje i właśnie mi na to jakieś ziółka dała :) bo bolał mnie okronpie przy tym brzuch
a nie zaszkodzi pić ziółka nawet dla zdrowia :)
 
A na kiedy masz termin @?
Ja mialam na 19 ,nie czułam żebym dostała okres wogole zero objawów Ze wogole przyszedł . Ze mnie leci jak z kranu przy okresie , a teraz brazowy śluz z krwią ,później trochę krwi i w sumie najwiecej brązowej wydzieliny Leciało I śluz jakby płodny ,tak 3 dni , zeobilam test taki zwyklak z rossmana W 16 Dniu po owulacji , wyszedł negatyw, Teraz czuje się jak na okres Boli brzuch , plecy odcinek lędźwiowy , mdli mnie strasznie , mam awersje do jedzenia Np mięsa , mam kluskę w gardle .
 
Ja mialam na 19 ,nie czułam żebym dostała okres wogole zero objawów Ze wogole przyszedł . Ze mnie leci jak z kranu przy okresie , a teraz brazowy śluz z krwią ,później trochę krwi i w sumie najwiecej brązowej wydzieliny Leciało I śluz jakby płodny ,tak 3 dni , zeobilam test taki zwyklak z rossmana W 16 Dniu po owulacji , wyszedł negatyw, Teraz czuje się jak na okres Boli brzuch , plecy odcinek lędźwiowy , mdli mnie strasznie , mam awersje do jedzenia Np mięsa , mam kluskę w gardle .
może owulacja Ci się przesunęła ? 🤷‍♀️
 
Temperatura nie musi być powyżej 37 stopni. Ma być wyższa niż w pierwszej fazie. Wysokość temp w drugiej fazie zależy jaką masz temp w pierwszej fazie.
Nie wiem bo ja nie moerzylam , bardziej obserwowałam śluz płodny i czucie ze mam owulacje ,a bardzo ja czulam. Kilka razy z ciekawości sprawdzilam
Temp przed okresem ,4 dni przed 37 a 1 dzień przed okresem spadała do 36,6 i Juz wiedzialam
Ze dostane okres , a teraz nie wiem bo nie sprawdziłam w tym cyklu . Dzisiaj zmierzylam jest 39 i się zastanawiam , w 16 dniu po owulacji zeobilam test i negatyw teraz znów się boje
 
reklama
Gratuluję najnowszych kreseczek 🥳😍
Wczoraj pisałam, że jestem 7dpo, robilam proga, wyszedł dość nisko bo tylko 8. A dziś rano wstałam i przy podcieraniu miałam brazowe plamienie... Dopiero 22dc, więc chyba za wcześnie na plamienia przed okresowe 🙈🙊🤷‍♀️
 
Do góry