reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

może owulacja Ci się przesunęła ? 🤷‍♀️
W październiku bylam
U ginekologa i mówię ze chyba mialam
Wczoraj owulacje bo strasznie mnie bolały jajniki , sprawdził i rzeczywiście moi ze zgadza się , także nie możliwe bo czułam owulacje na 100 % 4pazdziernika :( plamien dostałam w dniu okresu , to mnie dziwi bo mi się to nawet z implantacją nie składa, bo implantacją do 12 dnia po zapłodnieniu .
 
reklama
Gratuluję najnowszych kreseczek 🥳😍
Wczoraj pisałam, że jestem 7dpo, robilam proga, wyszedł dość nisko bo tylko 8. A dziś rano wstałam i przy podcieraniu miałam brazowe plamienie... Dopiero 22dc, więc chyba za wcześnie na plamienia przed okresowe 🙈🙊🤷‍♀️
Trzymam kciuki 😍fajnie byłoby gdybys opisała jak u ciebie to wyglądało, ile dni trwało itp ,bo ja mialam
Plamienia w dniu spodziewanej miesiączki na 100 proc nie bylo to jak normalna miesiączka , ale wydaje mi się ze na implantację 15 dzień po owulacji to za późno :( teraz sama nie wiem :(
 
Nie wiem bo ja nie moerzylam , bardziej obserwowałam śluz płodny i czucie ze mam owulacje ,a bardzo ja czulam. Kilka razy z ciekawości sprawdzilam
Temp przed okresem ,4 dni przed 37 a 1 dzień przed okresem spadała do 36,6 i Juz wiedzialam
Ze dostane okres , a teraz nie wiem bo nie sprawdziłam w tym cyklu . Dzisiaj zmierzylam jest 39 i się zastanawiam , w 16 dniu po owulacji zeobilam test i negatyw teraz znów się boje
39?😳
Temp w ciąży nie musi być powyżej 37,ma być po prostu na wyższych 🙃
 
Hmm jak tak dobrze pomyśle: piersi sa wieksze i bolesne; chce mi sie pić ciagle; bardziej sucha skóra (ale to może od ogrzewania) i tyle :) Coca ja czekam na Ciebie!! Później napisze, co braliśmy itd. w tym cyklu :) może komuś pomoże

Koniecznie, wszystkie wskazówki mile widziane [emoji16]
Dzięki, fajnie by było być razem na sierpniowych, ale ja totalnie nie czuje nic nadzwyczajnego chyba wiec [emoji39]
 
Nie robiłam, lekarz powiedział ze nie ma sensu ładować się w kolejne koszty. Zakłada ze mam dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa to u mnie bd wszystko okej, widzi jedynie problem w słabszym nasieniu partnera.
Tez mam jedno dziecko, fakt jestem po cesarce, przymierzamy sie do inseminacji choć idzie nam to bardzo pod górkę, i drożność było jako podstawowe badanie...
nie musza byc całkowicie niedrożne ale przytkane śluzem itp i juz nie będzie sie udawało, uważam ze w tym przypadku wymuszonym kosztem będzie inseminacja, ale to tylko moje zdanie. Oczywiście trzymam kciuki żeby sie udało ;)
 
reklama
Do góry