reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Prawde mówiac, nie, czułam ekscytacje. Serce mi waliło jak robiłam testy. W ogóle zrobiłam dwa, bo zbyt wcześnie sie obudziłam, zebrałam mocz do kubeczka i odstawiłam. Potem znowu siusiu i też zebrałam i obydwa sa pozytywne :) dobrze, że maż w domu to czekaliśmy razem na wynik.

Zero objawów, które dawałyby Ci nadzieje jeszcze przed testem? [emoji16] to by było bardzo pocieszające [emoji39]
 
A ja jestem ciekawa reakcji męża [emoji7] opowiadaj! :)
Prawde mówiac, nie, czułam ekscytacje. Serce mi waliło jak robiłam testy. W ogóle zrobiłam dwa, bo zbyt wcześnie sie obudziłam, zebrałam mocz do kubeczka i odstawiłam. Potem znowu siusiu i też zebrałam i obydwa sa pozytywne :) dobrze, że maż w domu to czekaliśmy razem na wynik.
 
Dzień dobry dziewczyny! To prawda, że odkąd człowiek stara się o dziecko tworzą się nagle dziwne rzeczy 😒 witam się w 19 dc, według premom owulacja była wczoraj bo w 17 dc był pozytywny test owu, ostatni skok na testach owu miałam również w 14dc i wtedy zaobserwowałam już wysoko szyjkę i najbardziej płodny śluz, później z tym śluzem było bez szału bardziej kremowy niż białko... Dzisiaj rano chcąc zbadać szyjkę jak codziennie zauważyłam, że wystąpiło u mnie brązowe plamienie a szyjka nadal jest wysoko. Jakieś pomysły co to może być? Bo to mój pierwszy raz z taką anomalią 🤔😅 i na pewno nie skaleczyłam się podczas badania 😌miłego dnia wszystkim! ❤️
 
reklama
ej dziewczyny zanim mi z głowy wypadnie... słuchajcie Wy piłyście ziółka jakieś na uregulowanie hormonów,prawda ?:). A możecie podzielić się wiedzą jakie to ?

Ja piłam na płodność ziółka Ojca Soroki ;) Dopiero 1 cykl, to się zaczyna w 1dc,ale jeśli miały działać od razu to lipa, bo w 11dc byłam na usg i szału nie było :p A miały niby wplywać na owulację ;)
A co chcesz uregulować dokładnie? ;)

@naomi89 gratulacje!!
 
Do góry