reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny wyluzujmy już.
Ja rzadko pije, ale dziś żeby już odpuścić sączę piwko i idę poleżeć w wannie.
Chłop powiedział, że macy nie ma jeszcze, ale okresu też nie więc on dalej będzie próbował to idę się wypindrzyc [emoji1787][emoji1787][emoji1787] może nie padne zanim wróci.
A Wy też się zrelaksujcie.
Możemy poopowiadac dowcipy żeby trochę opadły emocje [emoji41]
 
reklama
Dziewczynki...
Nie chce sobie wkręcać ale sama nie wiem...ostatnio mialam te plamienia,zaczęło się od różowego sluzu,potem 3 dni plamien..nie zrobilam testu bo pewnie niski progesteron i nie chcialam się nakręcać, choć już 2 razy stanelam przy Rossmanie po test..ale nie weszlam..nie wiem co myslec bo ciągle chodze siku...kłuje mnie na dole brzucha i dzis jeszcze bola mnie plecy na dole co u mnie zawsze jest związane z okresem bądź jakimiś zmianami gin. Pomóżcie bo oszaleje..wmawiam sobie niepotrzebnie??🤦‍♀️🤷‍♀️
A kiedy masz termin @?
 
Dziewczynki...
Nie chce sobie wkręcać ale sama nie wiem...ostatnio mialam te plamienia,zaczęło się od różowego sluzu,potem 3 dni plamien..nie zrobilam testu bo pewnie niski progesteron i nie chcialam się nakręcać, choć już 2 razy stanelam przy Rossmanie po test..ale nie weszlam..nie wiem co myslec bo ciągle chodze siku...kłuje mnie na dole brzucha i dzis jeszcze bola mnie plecy na dole co u mnie zawsze jest związane z okresem bądź jakimiś zmianami gin. Pomóżcie bo oszaleje..wmawiam sobie niepotrzebnie??🤦‍♀️🤷‍♀️
Kiedy masz termin @?
 
Dziewczynki...
Nie chce sobie wkręcać ale sama nie wiem...ostatnio mialam te plamienia,zaczęło się od różowego sluzu,potem 3 dni plamien..nie zrobilam testu bo pewnie niski progesteron i nie chcialam się nakręcać, choć już 2 razy stanelam przy Rossmanie po test..ale nie weszlam..nie wiem co myslec bo ciągle chodze siku...kłuje mnie na dole brzucha i dzis jeszcze bola mnie plecy na dole co u mnie zawsze jest związane z okresem bądź jakimiś zmianami gin. Pomóżcie bo oszaleje..wmawiam sobie niepotrzebnie??🤦‍♀️🤷‍♀️
Kiedy masz termin @? Teraz dalej plamisz? Czy juz nie? Kiedy przestałaś?
 
@CzarnaMamba21
Dobrze Ci dziewczyny radzą ZMIEŃ LEKARZA. Jeśli mieszkasz w małym mieście to może udaj się do pobliskiego większego w większych zawsze jest więcej lekarzy . Bo to co Ty tu wypisujesz odkąd jestem na forum to mimo dla takiego laika jak dla mnie to jakieś fantasy. Więc albo wszystko wymyślasz i już nawet nie pamiętasz co albo Twój lekarz to jakiś kompletny debil a takich sie omija z daleka.
Sory że tak bezpośrednio ale tego już się nie da czytać
 
Dziewczyny wyluzujmy już.
Ja rzadko pije, ale dziś żeby już odpuścić sączę piwko i idę poleżeć w wannie.
Chłop powiedział, że macy nie ma jeszcze, ale okresu też nie więc on dalej będzie próbował to idę się wypindrzyc [emoji1787][emoji1787][emoji1787] może nie padne zanim wróci.
A Wy też się zrelaksujcie.
Możemy poopowiadac dowcipy żeby trochę opadły emocje [emoji41]
Ja mam full relax 🙃 nie moje kredki i nie moja kolorowanka😁
 
reklama
Dziewczynki...
Nie chce sobie wkręcać ale sama nie wiem...ostatnio mialam te plamienia,zaczęło się od różowego sluzu,potem 3 dni plamien..nie zrobilam testu bo pewnie niski progesteron i nie chcialam się nakręcać, choć już 2 razy stanelam przy Rossmanie po test..ale nie weszlam..nie wiem co myslec bo ciągle chodze siku...kłuje mnie na dole brzucha i dzis jeszcze bola mnie plecy na dole co u mnie zawsze jest związane z okresem bądź jakimiś zmianami gin. Pomóżcie bo oszaleje..wmawiam sobie niepotrzebnie??🤦‍♀️🤷‍♀️
Ja dzisiaj mam 6dpo i chodzę co 2 godziny siku w dzien i w nocy. Kłuję mi po prawej stronie i dolna część pleców mnie boli i gwarantuje ci się w ciąży nie jestem. 30.11 lub 1.12 przyjdzie okres.
 
Do góry