reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A skąd mogłam wiedzieć, że ją mam? Teraz byłam u lekarza, a nie wcześniej. Wcześniej robiłam testy owu i w 6dc wyszły 2 krechy, ale nie peak
to po co robiłaś test ciążowy i betę jak nawet owu nie miałaś? [emoji848]

Myślę że za bardzo chcesz być w ciąży i dlatego tak się u ciebie dzieje. Polecam wyluzować odstawić kalendarzyk testy owu testy ciążowe betę i zająć się sobą dzieckiem i mężem. Takie napalanie ci nic nie da a może zaszkodzić. Napewno zaszkodzi. Taka moja dobra rada[emoji4][emoji4] zrób sobie przerwę do forum zajmij się czymś innym.

Oczywiście zrobisz jak uważasz ale jak tam będzie nadal to naprawdę będzie potrzebny specjalista innej kategorii niż ginekolog. Nie pisze tego złośliwie ale żebyś przemyślała to co napisałam.

Mimo wszystko życzę Ci szybkich dwuch kresek na ciążowym
 
A skąd mogłam wiedzieć, że ją mam? Teraz byłam u lekarza, a nie wcześniej. Wcześniej robiłam testy owu i w 6dc wyszły 2 krechy, ale nie peak
to jeśli nie było peaku to znaczy że test owu miałaś negatywny.

Następnym razem jak nie będziesz pewna to Możesz 7-8 dni po pozytywnym teście owu zrobić proga i będziesz wiedziała czy owu była wtedy kiedy ty myślisz że jest.
 
Wynik na ostatnią chwilę.
Wszystko w normie, te plamienia mam z owulacji, pęcherzyk niedługo pęknie, niestety nie wiem ile ma mm, bo na szybko wparowalam do gabinetu.
Z testem dziwna anomalia, powiedział, że jak teraz nie zajdę to za msc mam iść na badania.
Ps. Mam nie robić testów, mam czekac aż nie pojawi się okres i po tygodniu do niego mam iść.
Kazał dzisiaj seksic i jutro po torciku i piccolo xD
Powiedział że mam wykorzystać męża seksualnie i trzyma mocno kciuki
Jesteś pewna, że on widział pecherzyk graffa a nie ciążowy zagniezdzony w jajowodzie? Moze pomylił te dwie rzeczy?[emoji57]
To by wyjaśnialo te twoje krwawienia, bóle, taka betę i te testy...
chociaz ja się nie znam, nie wiem jakie są objawy przy ciąży pozamacicznej.[emoji2370]
Wiem jedno, że to nie jest normalne a lekarz temat zlał cieplym moczem [emoji2370]
I jeszcze dal zielone światło na starania[emoji2358]
Kobieta krwawi a ten się pozwolił starać [emoji1319]
 
reklama
Do góry