reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej, kiedyś pisałam po wizycie u ginekologa. Był to 16dc. Gin stwierdził, że prawdopodobnie była owulacja. Pęcherzyk 19mm a endometrium 16mm. Cykl stymulowany. Żyje nadzieją, że może się udało. Ale która mi powie lub podpowie którego dc mogła być ta owulacja 🤣 bo nie umiem sobie wyliczyć kiedy powinnam dostać okres a dziś 29dc i od tygodnia mam skurcze brzucha i pleców a wczoraj wieczorem myślałam ze jajo zniosę i ze już krwawię a tu nic😆.. dzisiaj tez miałam taki ból 🤔🤔🤔🤔 trwa chwilkę, ciagle mam wrażenie ze zaraz okres ale żyje nadzieja, że może ktoś się tam zameldował u mnie 🤗🤫😬😀
 
reklama
Hej, kiedyś pisałam po wizycie u ginekologa. Był to 16dc. Gin stwierdził, że prawdopodobnie była owulacja. Pęcherzyk 19mm a endometrium 16mm. Cykl stymulowany. Żyje nadzieją, że może się udało. Ale która mi powie lub podpowie którego dc mogła być ta owulacja [emoji1787] bo nie umiem sobie wyliczyć kiedy powinnam dostać okres a dziś 29dc i od tygodnia mam skurcze brzucha i pleców a wczoraj wieczorem myślałam ze jajo zniosę i ze już krwawię a tu nic[emoji38].. dzisiaj tez miałam taki ból [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] trwa chwilkę, ciagle mam wrażenie ze zaraz okres ale żyje nadzieja, że może ktoś się tam zameldował u mnie [emoji847][emoji2958][emoji51][emoji3]

Mierzysz temp ?
Ja bym testowala, skoro 16dc bylas po owu. ( mimo, ze pecherzyk najczesciej peka jak ma ponad 20mm)
 
Ja też pije zazwyczaj 2 lub 3 rozpuszczalne ale ostatnio zauważyłam że mam coraz mniejsza ochotę na kawę. Jakoś mi poprostu nie idzie ale dalej robię z przyzwyczajenia i ja męczę. Jeśli lubicie cappuccino to polecam wam ta kawę. Do kupienia w sklepie niemieckim. Jest mega jeśli ktoś lubi takie słodkie kawy cappuccino, chociaż ja za typowymi cappuccino nie przepadam ale ta jest mega
20201119_132212.jpeg
 
Ja też pije zazwyczaj 2 lub 3 rozpuszczalne ale ostatnio zauważyłam że mam coraz mniejsza ochotę na kawę. Jakoś mi poprostu nie idzie ale dalej robię z przyzwyczajenia i ja męczę. Jeśli lubicie cappuccino to polecam wam ta kawę. Do kupienia w sklepie niemieckim. Jest mega jeśli ktoś lubi takie słodkie kawy cappuccino, chociaż ja za typowymi cappuccino nie przepadam ale ta jest mega Zobacz załącznik 1203611
To jest sypana czy rozpuszczalna?
 
Jednymi słowy, mam chore serce. Mam zakaz picia kawy i energetyków.
Ale zaś po kawie nie czuje się źle, nic nie kołocze. I nic nie poradzę, że kocham kawę [emoji23]
Masz jakieś przeciwskazania? Ja też lubię kawę [emoji16]
Kiedyś piłam czarne espresso mocne jak cholera.
Ale jestem po operacji bariatrycznej i mój żołądek przestał tolerować taką więc teraz racze się latte [emoji16]
 
Hej, kiedyś pisałam po wizycie u ginekologa. Był to 16dc. Gin stwierdził, że prawdopodobnie była owulacja. Pęcherzyk 19mm a endometrium 16mm. Cykl stymulowany. Żyje nadzieją, że może się udało. Ale która mi powie lub podpowie którego dc mogła być ta owulacja 🤣 bo nie umiem sobie wyliczyć kiedy powinnam dostać okres a dziś 29dc i od tygodnia mam skurcze brzucha i pleców a wczoraj wieczorem myślałam ze jajo zniosę i ze już krwawię a tu nic😆.. dzisiaj tez miałam taki ból 🤔🤔🤔🤔 trwa chwilkę, ciagle mam wrażenie ze zaraz okres ale żyje nadzieja, że może ktoś się tam zameldował u mnie 🤗🤫😬😀
Endometrium 16mm to nie za dużo? 🤔
 
Słodkich kaw nie lubię. Jak robię kawę to 2 czubate łyżeczki kawy rozpuszczalnej, na czubku trochę cukru, a później mleko bez laktozy.
Ale wiesz co? Kusi mnie to zdjęcie, chce to mieć [emoji7]
Ja też pije zazwyczaj 2 lub 3 rozpuszczalne ale ostatnio zauważyłam że mam coraz mniejsza ochotę na kawę. Jakoś mi poprostu nie idzie ale dalej robię z przyzwyczajenia i ja męczę. Jeśli lubicie cappuccino to polecam wam ta kawę. Do kupienia w sklepie niemieckim. Jest mega jeśli ktoś lubi takie słodkie kawy cappuccino, chociaż ja za typowymi cappuccino nie przepadam ale ta jest mega Zobacz załącznik 1203611
 
reklama
A ja za kawą nie przepadam, chyba że pół na pół z mlekiem i słaba. Dodatkowo mam po niej problemy jelitowe od razu. 🤣 Za to Inka jest ok i nic mi się nie dzieje po niej. A pół na pół z mlekiem i tak nie wyczuwam za bardzo różnicy. :)
 
Do góry