reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

u mnie szybciej @ przyjdzie. już mam żółtawy śluz alo jakaś infekcja znowu bo takiego nie miewałam przed @ .. i właśnie przestały mnie jajniki boleć(od owulacji do teraz bolały). Także grudzień też nasz 💪💪
 
reklama
Hej...pisze po jakims czasie bo wlasnie dzis dostalam wyniki badan genetycznych. Nie wiem czy pisalam ostatnio ale zaszlam w ciaze zaraz po pierwszym poronieniu i niestety rowniez poronilam, tym razem samoistnie :(. Obecnie jestem 33 dni po poronieniu i czekam na okres. Test ciazowy negatywny. Niestety nie mam jak sprawdzic co sie dzieje bo w uk nie robia usg...ale w miedzyczasie dorobilam badania genetyczne po poronieniu i dzis dostalam wyniki...natomiast nie mam pojecia co one oznaczaja :(. Pomozecie?
 

Załączniki

  • badanie genetyczne.jpg
    badanie genetyczne.jpg
    60,1 KB · Wyświetleń: 97
Hej...pisze po jakims czasie bo wlasnie dzis dostalam wyniki badan genetycznych. Nie wiem czy pisalam ostatnio ale zaszlam w ciaze zaraz po pierwszym poronieniu i niestety rowniez poronilam, tym razem samoistnie :(. Obecnie jestem 33 dni po poronieniu i czekam na okres. Test ciazowy negatywny. Niestety nie mam jak sprawdzic co sie dzieje bo w uk nie robia usg...ale w miedzyczasie dorobilam badania genetyczne po poronieniu i dzis dostalam wyniki...natomiast nie mam pojecia co one oznaczaja :(. Pomozecie?
Przykro mi 😔 Niestety nie pomogę w interpretacji tych wyników, nie znam się na tym, może któraś z dziewczyn ma większą wiedzę i Ci odpowie 😊
 
Hej...pisze po jakims czasie bo wlasnie dzis dostalam wyniki badan genetycznych. Nie wiem czy pisalam ostatnio ale zaszlam w ciaze zaraz po pierwszym poronieniu i niestety rowniez poronilam, tym razem samoistnie :(. Obecnie jestem 33 dni po poronieniu i czekam na okres. Test ciazowy negatywny. Niestety nie mam jak sprawdzic co sie dzieje bo w uk nie robia usg...ale w miedzyczasie dorobilam badania genetyczne po poronieniu i dzis dostalam wyniki...natomiast nie mam pojecia co one oznaczaja :(. Pomozecie?

Ja nie pomogę, ale wydaje mi się, ze [mention]Carry88 [/mention] lub inna osoba, której nicku nie pamietam mogłaby coś w temacie powiedzieć. Może pomogłaby wywołać tę osobę [emoji6]
 
Hej...pisze po jakims czasie bo wlasnie dzis dostalam wyniki badan genetycznych. Nie wiem czy pisalam ostatnio ale zaszlam w ciaze zaraz po pierwszym poronieniu i niestety rowniez poronilam, tym razem samoistnie :(. Obecnie jestem 33 dni po poronieniu i czekam na okres. Test ciazowy negatywny. Niestety nie mam jak sprawdzic co sie dzieje bo w uk nie robia usg...ale w miedzyczasie dorobilam badania genetyczne po poronieniu i dzis dostalam wyniki...natomiast nie mam pojecia co one oznaczaja :(. Pomozecie?

acard i zastrzyki przeciwzakrzepowe. Bo masz ryzyko zakrzepicy

Robilas homocysteine?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry