reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja też tak wolę, dlatego co cykl to robimy jakieś badania, żeby nie robić wszystkiego na raz bo to koszta są 🙄 a tak.sobie rozkładamy na raty i jakoś idzie :) teraz najdroższa rzecz czyli badanie drożności jajowodów...
U nas najdroższe to jednak badania nasienia bo maz miał te dokładniejsze z wadami genayeczbymi i łączenie z kwasem łącznie 1200 zł.
a moja drożność to 400zl.
 
Ja też w listopadzie dziwnie zaczęłam, bo plamieniem najpierw żywą krwią, później brązowe plamienie 🤷‍♀️ Także faktycznie listopad jest jakiś dziwny 😂
Porozmawiam w poniedziałek z moją ginekolog i zobacze co mi powie. Badania na hormony dzisiaj zrobiłam i jutro będą wyniki także zobaczymy. Ja do końca miesiąca mam zwolnienie a potem muszę wrócić do pracy także też chce siebie przebadać bo jak się okaże że nasienie jest ok i to u mnie są problemy to już nie będę mieć możliwości badań. W mojej pracy ciężko o wolne. Pracuje od pn.-sb. i to w godzinach gdzie niestety nie mam jak rano iść przed pracą zrobić jakiekolwiek badania.
Pracujesz 6 dni w tygodniu? 😱
[/QUOTE]
Niestety tak
 
reklama
Do góry