reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kurcze często mnie tu nie ma i większość co wy piszecie nie wiem, a na pewno coś mądrego było. Po prostu nie mam jak nadrobić, bo muszę chaupe ogarniać, bo za 3 dni roczek córki
 
Cześć dziewczyny, krążę i czytam już jakiś czas ale postanowiłam się w końcu przywitać 🙂 U mnie 4dc, stymulacja estrofem+clo , dodatkowo ovestin (poprawa śluzu) i duphaston w drugiej fazie cyklu. Z suplementów mam Miovelię i Miovelię NAC przed owulacją. Trzymam kciuki za te, które testują na dniach, a pozostałym w tym także sobie życzę pięknych II kresek na te święta❤
 
Cześć dziewczyny, krążę i czytam już jakiś czas ale postanowiłam się w końcu przywitać 🙂 U mnie 4dc, stymulacja estrofem+clo , dodatkowo ovestin (poprawa śluzu) i duphaston w drugiej fazie cyklu. Z suplementów mam Miovelię i Miovelię NAC przed owulacją. Trzymam kciuki za te, które testują na dniach, a pozostałym w tym także sobie życzę pięknych II kresek na te święta❤
Cześć, miło że się odezwałaś 😊 widzę, że jesteś bardzo dobrze przygotowana do starań, trzymam kciuki żebyś szybko mogła zmienić grupę na Przyszłe Mamy ❤️ a ile już cykli za Tobą?
 
Hej[emoji112][emoji16] Ja właśnie wstałam. Dziś z rana zaczęliśmy maraton. Był poranny płynny strzał [emoji16][emoji28] Także wstałam bardzo zadowolona haha :)) Akurat mam wolne dwa dni i zabieram się prędko za rosół [emoji1] Też muszę nadrobić kilka stron :)
Jak tam Wasze poranki? U mnie nie najlepiej jak widać [emoji85][emoji16] no cóż, wizytę u endo już przeniosłam na za tydzień i czekam do jutra czy @ się zjawi, jak nie to znowu zatestuje...ale już sama nie wiem, dziewczynom zazwyczaj wychodzi już jakiś cień cienia przed terminem @ [emoji17]
 
Hej[emoji112][emoji16] Ja właśnie wstałam. Dziś z rana zaczęliśmy maraton. Był poranny płynny strzał [emoji16][emoji28] Także wstałam bardzo zadowolona haha :)) Akurat mam wolne dwa dni i zabieram się prędko za rosół [emoji1] Też muszę nadrobić kilka stron :)
Nie ma nic lepszego od takiego poranku, zazdroszczę! 😁 Miłego dnia 😊
 
reklama
Do góry