reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Gryfin trzymam kciuki za jutro w takim razie. U mnie 9dc, płodne wskazuje mi w przedziale 22-28 więc już dziś zaczęliśmy działać. Odpaliliśmy żołnierzyki [emoji23][emoji23]
Ananas wjeżdza od wczoraj, testy owulacyjne dziś kurier dostarczy mi tą dużą paczke. Jest pięknie![emoji4][emoji4] co słychać u Was?
 
reklama
Dziękuję za ciepłe powitanie <3
Mam dziś zły dzień bo zaraz dostanę @, czuję po bolących piersiach i rozstroju nerwowym :/
Zrobiłam badania hormonów:
W dniu miesiączki:
LH 5.05
Estradiol 53.82
FSH 8.38

W 19 dniu cyklu:
hTSH 1.84
FT4 1,22
Prolaktyna 20,70
Testosteron 14.32
Progesteron 13.50
Nie byłam z nimi jeszcze u lekarza bo musze zrobić jeszcze krzywą cukrową, co mnie przeraża bo strasznie boję się igieł i krwi ;( W tabelce widzę że to wyniki mieszczące się w normie, ale może któraś z Was coś tu zauważy?
Robię testy owulacyjne żeby być pewna kiedy mam owu, a co do suplementów brałam na początku kwas foliowy... Jak jeszcze wierzyłam że to "już zaraz". Teraz jestem już trochę zrezygnowana, nie wiem co brac i po co jak nic z tego nie wychodzi :(
Na początku każdy okres to było rozczarowanie, pozniej ból i płacz, nienawiść do świata, teraz już trochę zobojętniałam, został tylko smutek :(
 
@Gryfin trzymam kciuki za jutro w takim razie. U mnie 9dc, płodne wskazuje mi w przedziale 22-28 więc już dziś zaczęliśmy działać. Odpaliliśmy żołnierzyki [emoji23][emoji23]
Ananas wjeżdza od wczoraj, testy owulacyjne dziś kurier dostarczy mi tą dużą paczke. Jest pięknie![emoji4][emoji4] co słychać u Was?
O to widzę że starania pełna parą 😁 i super!!! Życzę owocnych starań 😉 u mnie dziś prawdopodobnie owu więc działamy 😁 a później zostaje czekanie ale napewno nie na @ 😉( mam taką nadzieję)
 
Dziewczyny nie wierzę, zrobiłam test o czułości 10ml z drugiego moczu i jest!!!! Jest kreska po chwili się pokazała. Dalej nie mogę w to uwierzyć.
1605603313674952094283663275598.jpg
 
reklama
Do góry