reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

piwo somersby, back's czerwony, wino pół słodkie, i takie ala drinki 7-7% alko.

Wódki nie pije od 7 lat zatrułam się na 19-stych urodzinach za whysky nie przepadam ale czasami się napije z lodem cola i woda gazowana wszystko wymieszane w jednej szklaneczce. A no i bardzo lubię szampana każdy rodzaj.
To ja mam bardzo podobnie[emoji6] z tym, że whisky się w ogóle nie dotkne, sam zapach mnie odrzuca. Z czystą mam tak samo, nie przełkne. Dla mnie tylko bardzo delikatny alkohol [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny zbiera mi się na płacz, czuje że nic z tego...Tak mi się smutno nagle zrobiło 😔
Kochana nie łam się, chociaż też łapie jakieś doły jak tylko odkryje u siebie jakiś miesiączkowy objaw... Ja już myślę, że u mnie nic z tego... Jeszcze jak tempa zacznie spadać albo szyjka otwierać to już będzie wszystko jasne.
 
To ja mam bardzo podobnie[emoji6] z tym, że whisky się w ogóle nie dotkne, sam zapach mnie odrzuca. Z czystą mam tak samo, nie przełkne. Dla mnie tylko bardzo delikatny alkohol [emoji6]
u mnie whysky to też nie może być byle jaka najtańsza ale fakt zapach ma obrzydliwy więc ja zawsze jak już mąż chce się ze mną napić to zatykam nos🤣
 
Dziewczyny tak się zastanawiam... Czy niedrożność jajowodów daje jakieś objawy prócz problemy w zajścia w ciążę? Czy widać coś na usg przy badaniu ginekologicznym? 🤔🤔🤔🧐🧐
Rozmawiałam dziś o tym ze swoim lekarzem. Jak zapytałam skąd się bierze w ogóle niedrożność, to powiedział, że ze stanów zapalnych albo od endometriozy. Jak mu powiedziałam, że nie miałam nigdy stanów zapalnych, to powiedział, że mogłam nawet nie czuć a zrosty się zrobiły 🤷🏻‍♀️ A na usg niestety nie widać tego
 
reklama
Do góry