reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

dziewczyny a bolała Was miednica przy owulacji albo jeszcze lepiej po niej. Przy czym uderzenia raz gorąca a raz zimna ?:/
Mnie w tym cyklu od 24 dc bolała i miednica i jajniki kłuły, macica ciągnęła i byłam przekonana, że „coś się tam dzieje” bo to było tydzień po domniemanej owulacji. Potem @ się spóźniała. Zrobiłam testy, były negatywne, a te kłucia to chyba spóźniona owulacja 🙈
 
reklama
Ja to w ogóle się źle czuje od połowy zeszłego cyklu. Nie wiem, co się dzieje. :/ Od połowy cyklu kilkanaście razy dziennie kołatanie serca, czego nigdy nie miałam wcześniej. Potem doszło cofanie się i zgaga. Dziś 3dc i zasłabłam. Nie wiedziałam, czy będę mdleć czy mdleć i wymiotować. Skończyło się na tym, że prawie zemdlałam, bardzo zasłabłam, facet zbierał mnie z łazienki do pokoju, a teraz znowu mi się cofa i przełyk mnie już piecze. Czuję się beznadziejnie. Boje się wstać, czy znowu nie zacznie mi się kręcić w głowie, jej zrobi niedobrze i znowu zasłabnę... A muszę wstać obiad zrobić. 🤣
Zastanawiam się, czy nie powinnam jednak do lekarza się z tym zgłosić. 🤔🤔 Może to brak jakiejś witaminy albo coś? Myślałam, że to kołatanie serca, zgaga, mdłości, osłabienie to jakiś objaw ciąży 🥴, ale dostałam @, więc nie. 🤔
@Silence85 cieszę się, że u Ciebie się już wszystko wyjaśniło, a maluszek się super rozwija. ♥️ Leć na lipcówki/czerwcowki 🤗🤗🤗
 
Mnie w tym cyklu od 24 dc bolała i miednica i jajniki kłuły, macica ciągnęła i byłam przekonana, że „coś się tam dzieje” bo to było tydzień po domniemanej owulacji. Potem @ się spóźniała. Zrobiłam testy, były negatywne, a te kłucia to chyba spóźniona owulacja 🙈
ja już po owulacji bo testowa dzisiaj jaśniutka. Dzięki za odpowiedź :) ale to @ przyszła Ci ostatecznie ? :<
 
Ja to w ogóle się źle czuje od połowy zeszłego cyklu. Nie wiem, co się dzieje. :/ Od połowy cyklu kilkanaście razy dziennie kołatanie serca, czego nigdy nie miałam wcześniej. Potem doszło cofanie się i zgaga. Dziś 3dc i zasłabłam. Nie wiedziałam, czy będę mdleć czy mdleć i wymiotować. Skończyło się na tym, że prawie zemdlałam, bardzo zasłabłam, facet zbierał mnie z łazienki do pokoju, a teraz znowu mi się cofa i przełyk mnie już piecze. Czuję się beznadziejnie. Boje się wstać, czy znowu nie zacznie mi się kręcić w głowie, jej zrobi niedobrze i znowu zasłabnę... A muszę wstać obiad zrobić. [emoji1787]
Zastanawiam się, czy nie powinnam jednak do lekarza się z tym zgłosić. [emoji848][emoji848] Może to brak jakiejś witaminy albo coś? Myślałam, że to kołatanie serca, zgaga, mdłości, osłabienie to jakiś objaw ciąży [emoji3061], ale dostałam @, więc nie. [emoji848]
@Silence85 cieszę się, że u Ciebie się już wszystko wyjaśniło, a maluszek się super rozwija. [emoji3531] Leć na lipcówki/czerwcowki [emoji847][emoji847][emoji847]
Ja miałam takie kołatanie, zgage i cofanie się pokarmu w ciąży ale już w bardzo bardzo zaawansowanej. Jakoś na początku 9 miesiąca kiedy dziecko bardzo mi już naciskało na żołądek, przepone itd.
 
Ja to w ogóle się źle czuje od połowy zeszłego cyklu. Nie wiem, co się dzieje. :/ Od połowy cyklu kilkanaście razy dziennie kołatanie serca, czego nigdy nie miałam wcześniej. Potem doszło cofanie się i zgaga. Dziś 3dc i zasłabłam. Nie wiedziałam, czy będę mdleć czy mdleć i wymiotować. Skończyło się na tym, że prawie zemdlałam, bardzo zasłabłam, facet zbierał mnie z łazienki do pokoju, a teraz znowu mi się cofa i przełyk mnie już piecze. Czuję się beznadziejnie. Boje się wstać, czy znowu nie zacznie mi się kręcić w głowie, jej zrobi niedobrze i znowu zasłabnę... A muszę wstać obiad zrobić. 🤣
Zastanawiam się, czy nie powinnam jednak do lekarza się z tym zgłosić. 🤔🤔 Może to brak jakiejś witaminy albo coś? Myślałam, że to kołatanie serca, zgaga, mdłości, osłabienie to jakiś objaw ciąży 🥴, ale dostałam @, więc nie. 🤔
@Silence85 cieszę się, że u Ciebie się już wszystko wyjaśniło, a maluszek się super rozwija. ♥️ Leć na lipcówki/czerwcowki 🤗🤗🤗
Może zrób podstawowe badania, może to anemia albo coś z tarczycą się dzieję.
 
reklama
Do góry