reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja miałam takie kołatanie, zgage i cofanie się pokarmu w ciąży ale już w bardzo bardzo zaawansowanej. Jakoś na początku 9 miesiąca kiedy dziecko bardzo mi już naciskało na żołądek, przepone itd.
Moja córeczka w pierwszej ciąży była bardzo duża i na miałam zgagę, cofanie się pokarmu gdzieś od 6go miesiąca ciąży. A pierwsze miesiące to zero objawów, czułam się super. :D Ale teraz i tak wbijałam sobie, że może to to, haha. :D
Może zrób podstawowe badania, może to anemia albo coś z tarczycą się dzieję.
Kiedyś miałam TSH robione i niby nic się nie działo... Ale mama i siostra mają problemy z tarczycą. Nigdy bym nie pomyślała, że to może być objaw. 🤔
Przed chwilą mierzyłam sobie ciśnienie (facet ma nadciśnienie). Zawsze mam około 115/78 , a teraz mam 123/92. Nigdy rozkurczowego nie miałam tak wysokiego. 🤔 Może chodzi o ciśnienie na zewnątrz albo coś. 🤔 I stąd też zasłabnięcie... Cały czas leżę na kanapie, już długo to trwa dość, jak próbuję się podnieść, od razu mi się kręcić w głowie, nie mogę złapać pionu, nie jestem w stanie iść. :/
Tak, wczoraj wieczorem lekkie krwawienie, dziś o 3 w nocy obudził mnie ogromny ból brzucha :/ i zaczęłam nowy cykl.
Trzymam kciuki, żeby to był już ostatni cykl starań. 😊🤞
 
reklama
Choruje na tarczyce . Dopiero po zbiciu tsh z 3,14 do 0,70 i zbiciu prolaktyny się udało zaszłam w 3 cyklu starań . Aktualnie jestem w bardzo wczesnej ciąży . A to co ludzie mówią żeby nie myśleć o ciąży bo przez to się nie udaje to nie prawda! Ja myślałam każdego dnia i bardzo pragnęłam dziecka! I po monitorowanej owulacji zaszłam . Test zrobiłam 11 dni po owulacji i już pokazał cienka druga kreskę. Odrazu poszłam na betę i teraz czekam i modlę się żeby rosła!! Moje pierwsze objawy to straszny ból podbrzusza trochę inny niż na okres i jajnik bolał raz lewy raz prawy i piersi nie bolały mnie tak jak zawsze prawie wogole nie bolą. W moim przypadku sprawdzanie ciąży testami owulacyjnymi się nie sprawdziło. Jak macie jeszcze jakieś pytania śmiało piszcie :)))
 

Załączniki

  • Screenshot_20201110_162624_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_20201110_162624_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    212,8 KB · Wyświetleń: 65
U mnie zaczęły się plamienia, więc nieco wcześniej niż sądziłam witam się w pierwszym dniu cyklu. Tyle co rano napisałam, że mam już dość tego cyklu i chcę aby się skończył i organizm pięknie posłuchał 😉 Szkoda tylko, że w drugą stronę słuchać nie chce...🙄🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zrobiłam dziś drugi test owu. I z ciekawości zrobiłam dwa zdjęcia do aplikacji i są dwa różne wyniki tego samego pasku 🤷‍♀️ pokaże wam foto..
 

Załączniki

  • Screenshot_20201110_165056_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_20201110_165056_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    157,3 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry