reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jejjka co za ciężka noc z tym 1 dc... Nigdy tak nie miałam bolesnego początku cyklu.. Myślałam że coś mi pękło w tym brzuchu tak bolało a krwawienia mocnego nie było... To ja już całkiem nie wiem🙄 plus dodatek tępy ból głowy od tej cholernej pogody i człowiek już całkiem odcięty... Dziś czuje się jak pijana po tych tabletkach. Nigdy tak nie miałam w pierwszych dniach cyklu.. Co mnie jeszcze czeka 🤣🤣
U mnie 3 dc i tez fatalnie sie czuje głowa mnie okropnie boli, okres bardzo obfity tak ogólnie do dupy...🤷‍♀️
 
Super, ze jesteście 😊 czytałam Was już jakiś czas ale dopiero teraz odważyłam się założyć konto i napisac. Miło mieć w kimś wsparcie 😊
To wsparcie tu bardzo potrzebne , z nikim nie roZmawiam o swoich troskach rozterkach staraniach tylko i aż dziewczyny tutaj sa wsparciem, bo pragną i walczą o to samo ☺️Cel mamy taki sam ...🤰
 
Duża ta beta, szok.
Odnośnie tego mam pytanie do innych dziewczyn.
Czy nie mogło być tak, że po poronieniu utrzymywała się nadal beta z poprzedniej ciąży (bo tak szybko nie spada) i znowu jest się w ciąży i tak jakby dodatkowa beta?
Beta może utrzymywać się do 6 tygodni po poronieniu. Najczęściej po 2 tygodniach nie ma po niej śladu i występuje już owulacja, ale to też nie reguła. U każdej kobiety jest inaczej dlatego te 6 tygodni. Jeśli robi się spadek w przeciągu 48 godzin powinna około połowy spadać (mówi się, że powinna spadać podobnie jak rosła).
Jeśli tak zrobiłaś i spadła okolo połowy to nie ma się co martwić. Mogą utrzymywać się mdłości i objawy ciążowe,bo spadek bety to podobne turbulencje dla organizmu jak gwałtowny wzrost. Ja np miałam cały czas objawy ciążowe do momentu w którym beta była poniżej 20. Ale są kobiety, które opuszczają objawy jak tylko beta zaczyna spadac [emoji4]
 
Hej ja bym zrobiła podobnie jak @Carry88. Są dwie szkoły, jedna mówi, żeby po lyzeczkowaniu odczekac, druga, że nie trzeba. Każdy lekarz ma swoją szkole.. Po histero 3 pierwsze cykle są najpłodniejsze. Decyzja należy do ciebie [emoji4]

No wiem :) Dzięki. Tak też wczoraj zrobiłam. Co ma być to będzie oby Pan Bóg chciał dla mnie dobrze! Oddaje wszystko w jego ręce. Mam nadzieje że tym razem pęcherzyk pęknie i będzie z tego zdrowy żywy dzidziuś lub zdrowe żywe dzieciaki :)
 
Ja robiłam betę okolo 10 października prawie miesiąc po zabiegu i miałam 7 z czymś. Za 3 dni przyszła miesiączka, także spadła na pewno. To jest nowa beta.
Też tak myślę, nie martw się. Powrót płodności jest najczęściej po dwóch tygodniach od poronienia, może być gwałtowny, dlatego ciąża mnoga jest możliwa [emoji87][emoji87][emoji87] na co wskazywała by beta, zrób przyrost. Ja to widzę optymistycznie [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Do góry