reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A jak przez najbliższy rok się nie poprawi to będziesz czekać? Ja myślę,że nie ma co przerywać starań, tylko żyć normalnie, nauczyć się żyć z tym zagrożeniem i tyle.
To też jest racja, dlatego człowiek jest taki wewnętrznie rozdarty, działać czy czekać...[emoji2370] ja bym wolała nie czekać ale gdzieś tam z tylu głowy rodzi się strach, że ta opieka medyczna nie jest taka jak trzeba. Taki zawód wybrali, że mieli pomagać ludziom a sami się pochowali[emoji2370]
 
To też jest racja, dlatego człowiek jest taki wewnętrznie rozdarty, działać czy czekać...[emoji2370] ja bym wolała nie czekać ale gdzieś tam z tylu głowy rodzi się strach, że ta opieka medyczna nie jest taka jak trzeba. Taki zawód wybrali, że mieli pomagać ludziom a sami się pochowali[emoji2370]
Całe szczęście moja ginekolog nie odmawia przyjęcia itd jedynie problem z dostaniem się do szpitala na badania. Szczególnie jak wszystko zamknęli 🤷‍♀️
 
To też jest racja, dlatego człowiek jest taki wewnętrznie rozdarty, działać czy czekać...[emoji2370] ja bym wolała nie czekać ale gdzieś tam z tylu głowy rodzi się strach, że ta opieka medyczna nie jest taka jak trzeba. Taki zawód wybrali, że mieli pomagać ludziom a sami się pochowali[emoji2370]
Rozdarty, dobre słowo 👍
 
reklama
Do góry