reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Duża ta beta, szok.
Odnośnie tego mam pytanie do innych dziewczyn.
Czy nie mogło być tak, że po poronieniu utrzymywała się nadal beta z poprzedniej ciąży (bo tak szybko nie spada) i znowu jest się w ciąży i tak jakby dodatkowa beta?
Ale wczoraj przeżyłam szok, wcale nie czuje się na ciążę, tak jak poprzednim razem. Nie wiem. Ide w pon na druga bete i zobaczymy co dalej
 
Ja odstawiłam tabletki po 5-ciu latach pod koniec lipca. I też liczyłam na szybką ciążę, ale chyba się nie zapowiada. :) Dziś (bo już po północy) mam planowany termin miesiączki i... Właśnie zaczęłam plamić. :( Czyli dziś w dzień lub jutro się rozkręci i będzie @ ... Także zaczyna mi się czwarty cykl starań. 😊 Fajnie by było na święta mieć już prezent pod choinkę w postaci dobrej wiadomości. 🤞
Tez tak bardzo bym chciała na święta... ale w takim razie czuje teraz ze nie jestem sama, trzymam za Ciebie kciuki ❤️ I czekamy i się staramy
 
Duża ta beta, szok.
Odnośnie tego mam pytanie do innych dziewczyn.
Czy nie mogło być tak, że po poronieniu utrzymywała się nadal beta z poprzedniej ciąży (bo tak szybko nie spada) i znowu jest się w ciąży i tak jakby dodatkowa beta?
Ja robiłam betę okolo 10 października prawie miesiąc po zabiegu i miałam 7 z czymś. Za 3 dni przyszła miesiączka, także spadła na pewno. To jest nowa beta.
 
reklama
Do góry