reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Chyba żeby zobaczyc 2 kreski, gdzieś kiedyś czytałam ze podobno te hormony sie krzyżują hcg i lh na jakimś poziomie.
Mowię głupia obsesja.

[emoji2370]

Niektórzy maja pozytywne wtedy niby i ponoć pokazują wczesna ciąże czy coś. Takie urban legends.

Z tego co czytałam to można miec LH surge przez @ wiec nie ma się co kierować wysokim OPK przed okresem[emoji2370]

Słyszałam te legendy. Mimi weź w Google wpisz „pozytywny test owulacyjny przed okresem” i sprawdź 10 pierwszych wyników i wyciągnij statystykę jak często potwierdza to ciąże. I przeczytaj opinie lekarzy na ten temat. Nie ma sensu, szkoda testów, szkoda moczu, szkoda nerwow [emoji2368]
 
Słyszałam te legendy. Mimi weź w Google wpisz „pozytywny test owulacyjny przed okresem” i sprawdź 10 pierwszych wyników i wyciągnij statystykę jak często potwierdza to ciąże. I przeczytaj opinie lekarzy na ten temat. Nie ma sensu, szkoda testów, szkoda moczu, szkoda nerwow [emoji2368]

Dokładnie[emoji1303]


Dobrze gada polać jej [emoji28]
 
Słyszałam te legendy. Mimi weź w Google wpisz „pozytywny test owulacyjny przed okresem” i sprawdź 10 pierwszych wyników i wyciągnij statystykę jak często potwierdza to ciąże. I przeczytaj opinie lekarzy na ten temat. Nie ma sensu, szkoda testów, szkoda moczu, szkoda nerwow [emoji2368]
Ja wiem ze to brednie ale to silniejsza ode mnie... wszystko przez to ze doszło mi zamówienie 50 owu i 30 hcg 🤣
A jutro pewnie przyjdzie @ 😉
 
Słyszałam te legendy. Mimi weź w Google wpisz „pozytywny test owulacyjny przed okresem” i sprawdź 10 pierwszych wyników i wyciągnij statystykę jak często potwierdza to ciąże. I przeczytaj opinie lekarzy na ten temat. Nie ma sensu, szkoda testów, szkoda moczu, szkoda nerwow [emoji2368]
coca "szkoda moczu" no leżę [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry