reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
@Gryfin, @HeraUnique, @Anio0lek jak tam u was z owu? Pojawiła się w końcu? U mnie dziś skok temp o 0,2 a testy owu caly czas bladziutkie[emoji85][emoji28] ten cykl jest jakiś dziwny [emoji2358] pewnie będzie spalony[emoji849]
Miałam jeszcze testować koło 23 i zasnęłam 🤦‍♀️, dzisiaj jak wrócę z pracy to zatestuje koło 19, zobaczymy 🤷‍♀️ kują mnie oba jajniki na zmianę, śluzu płodnego minimalna ilość... ale bobo seksy i tak będą 😁
 
Cześć dziewczyny ! :) słuchajcie u mnie dzisiaj pada,młody na antybiotykach ja kręcę się w kółko i miejsca dzisiaj znaleźć sobie nie mogę .. dramat jakiś. Więc z nudów poszłam nasiusiałam i postanowiłam sprawdzić testy ciążowe które przyszły w gratisie do owulacyjnych. Owulacyjne ( wykryłam 6 wadliwych wgl nie pokazał się pasek ) . A na tym jakieś kropki więc myślę,że cała partia jest wadliwa i testów owu i hcg. też trafiłyście może na trefne testy ?
Zobacz załącznik 1195719
Ja kiedyś miałam taki test z facelle że zamiast pionowych to pokazał poziome kreski 😅 ale to dlatego że reszta zakupów go przygniotła i się spłaszczył 😅
 
@Gryfin, @HeraUnique, @Anio0lek jak tam u was z owu? Pojawiła się w końcu? U mnie dziś skok temp o 0,2 a testy owu caly czas bladziutkie[emoji85][emoji28] ten cykl jest jakiś dziwny [emoji2358] pewnie będzie spalony[emoji849]
Mam dzisiaj skok temp ale za mały, więc zobaczę co będzie jutro bo możliwe, że tą temp uznam za nie ważną 🤷‍♀️ jeśli jutro pójdzie w górę to wychodziło by, że owu była albo wczoraj albo dzisiaj będzie, no i też może wcale jej nie być 😂
 
Dziewczyny ile z Was ma tak jak ja albo podobnie, że do końca roku dajecie sobie czas na luzie, bez większych spin, badań, kontroli u gina, endo etc. A od nowego roku zaczynacie starać się z przytupem? Bo ja już mam milion postanowień czego to ja nie zrobię [emoji2957] [emoji28]
Ja sobie dałam rok na spokojnie. Myślę, że gdzieś w lecie dopiero zacznę się martwić i dokładniej badać. Ale też ja mam już jedno dziecko i nie mam jakiegoś strasznego parcia. Pragnę rodzeństwa dla synka ale jak się nie uda to trudno. Najważniejsze, że się udało mieć chociaż jedno bobo[emoji6]
 
Dziewczyny ile z Was ma tak jak ja albo podobnie, że do końca roku dajecie sobie czas na luzie, bez większych spin, badań, kontroli u gina, endo etc. A od nowego roku zaczynacie starać się z przytupem? Bo ja już mam milion postanowień czego to ja nie zrobię 🤪 😅
Ja sobie daje czas do kwietnia, jak nie wyjdzie to dam się położyć mojej ginekolog u siebie na oddziale i niech robi wszystko co można zbadać 😉 taką mam z nią umowę 🤷‍♀️
 
reklama
Dziewczyny ile z Was ma tak jak ja albo podobnie, że do końca roku dajecie sobie czas na luzie, bez większych spin, badań, kontroli u gina, endo etc. A od nowego roku zaczynacie starać się z przytupem? Bo ja już mam milion postanowień czego to ja nie zrobię 🤪 😅
Hej 😁 ja tez mam takie podejście, zreszta nawet jak byłam jakiś czas temu u gin to tez mi to zaleciła, do końca roku na spokojnie, a później można zacząć coś działać. 😁 poki co leciny na witaminkach, testy owu odłożyłam i dałam na luz, w sobotę pobolewaly mnie jajniki i było trochę śluzu, wiec myśle ze owu była, boboseksy również 🤣🤗😍 także, teraz cierpliwie czekam na @, testu żadnego nie mam wiec testować nie zamierzam 😛🤣😂 ale co wyjdzie się okaże 😛🤣 dobrego dnia wszystkim ❤️
 
Do góry