reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dobra kobitki, skończmy z testami pozytywnymi po czasie, bo wejdzie jakaś przeczyta i będzie szukać później 2 kreski no p po tyg, wyjdzie stwierdzi, że ciąża, a później dostanie załamania...
Jak tam u wszystkich początek listopada? Dzień cyklu, testowanko coś teges?
Ja 2dc. Brzuch boli, głowa boli, humor do bani i jeszcze w pracy do 20😭😭
 
reklama
Cześć dziewczyny ! :) słuchajcie u mnie dzisiaj pada,młody na antybiotykach ja kręcę się w kółko i miejsca dzisiaj znaleźć sobie nie mogę .. dramat jakiś. Więc z nudów poszłam nasiusiałam i postanowiłam sprawdzić testy ciążowe które przyszły w gratisie do owulacyjnych. Owulacyjne ( wykryłam 6 wadliwych wgl nie pokazał się pasek ) . A na tym jakieś kropki więc myślę,że cała partia jest wadliwa i testów owu i hcg. też trafiłyście może na trefne testy ?
2020-11-02 09.04.59.jpg
 
Cześć dziewczyny ! :) słuchajcie u mnie dzisiaj pada,młody na antybiotykach ja kręcę się w kółko i miejsca dzisiaj znaleźć sobie nie mogę .. dramat jakiś. Więc z nudów poszłam nasiusiałam i postanowiłam sprawdzić testy ciążowe które przyszły w gratisie do owulacyjnych. Owulacyjne ( wykryłam 6 wadliwych wgl nie pokazał się pasek ) . A na tym jakieś kropki więc myślę,że cała partia jest wadliwa i testów owu i hcg. też trafiłyście może na trefne testy ?
Zobacz załącznik 1195719
Pokaż zdjęcie
 
Cześć dziewczyny ! :) słuchajcie u mnie dzisiaj pada,młody na antybiotykach ja kręcę się w kółko i miejsca dzisiaj znaleźć sobie nie mogę .. dramat jakiś. Więc z nudów poszłam nasiusiałam i postanowiłam sprawdzić testy ciążowe które przyszły w gratisie do owulacyjnych. Owulacyjne ( wykryłam 6 wadliwych wgl nie pokazał się pasek ) . A na tym jakieś kropki więc myślę,że cała partia jest wadliwa i testów owu i hcg. też trafiłyście może na trefne testy ?
Zobacz załącznik 1195719
Ja kiedyś na teście ciążowym nie miałam żadnej kreski, nawet kontrolnej[emoji28] także zdarzały się trefne [emoji6]
 
Cześć dziewczyny ! :) słuchajcie u mnie dzisiaj pada,młody na antybiotykach ja kręcę się w kółko i miejsca dzisiaj znaleźć sobie nie mogę .. dramat jakiś. Więc z nudów poszłam nasiusiałam i postanowiłam sprawdzić testy ciążowe które przyszły w gratisie do owulacyjnych. Owulacyjne ( wykryłam 6 wadliwych wgl nie pokazał się pasek ) . A na tym jakieś kropki więc myślę,że cała partia jest wadliwa i testów owu i hcg. też trafiłyście może na trefne testy ?
Zobacz załącznik 1195719

Mi się jeszcze nie zdarzyło, ale po 1 krótko się staram, po 2 nie testuje z założenia zbyt szybko, wiec jeszcze nie miałam okazji [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry