reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Żebym znowu nie poroniła [emoji20] w kwietniu przy pierwszym poronieniu w 31dc zaczęłam krwawić i straciłam ciążę- stwierdzono ciążę biochemiczną. W drugiej ciąży brałam duphaston jak tylko dowiedziałam się ze jestem w ciąży i nie krwawiłam wcale- niestety w 8tc ciąża zatrzymana- serce nie biło. No i od tamtego poronienia odczekałam 2 cykle- w poprzednim cyklu były pierwsze starania po łyżeczkowaniu ale się nie udało. Czekam co będzie w tym cyklu.

OK rozumiem. Trzymam kciuki, żebyś nie musiała zbyt długo czekać na 2 kreski i żeby wszystko tym razem dobrze się skończyło [emoji110]
 
reklama
Jak tam dziewczynkipo dniach❤❤❤? U mnie 24dc ale chyba ten cykl pójdzie w las... Po owulacji brzuch pobolewał jak pisałam i sutki bolały a teraz nic.. Przy samobadaniu nie wiem jak szyjka bo jeszcze jej nie rozpracowałam ale śluz jest biały lecz nie gesty a w cyklu co miałam biochem to była Sahara zaraz od owu... Chyba gin miał rację że cykl bez owu.. 🙄
Ja w poprzednim cyklu po owulacji miałam mnóstwo białego śluzu, podbrzusze i piersi bolały mnie cały czas i miałam nadzieję że się udało ale niestety nic z tego. Dzisiaj 4dc i póki co @ nie ustępuje choć zwykle mam tylko 4 dni. Zobacze co będzie jutro
 
Ja w poprzednim cyklu po owulacji miałam mnóstwo białego śluzu, podbrzusze i piersi bolały mnie cały czas i miałam nadzieję że się udało ale niestety nic z tego. Dzisiaj 4dc i póki co @ nie ustępuje choć zwykle mam tylko 4 dni. Zobacze co będzie jutro
No ja ani nie mam mnóstwo ani wcale śluzu poprostu jest tyle tylko że przy badaniu mam go pod paznokciem🤣🙈także znikoma ilość ale nie robię nadziei... 😔
 
U mnie nie było żadnych objawów w udanym cyklu [emoji28] nie było jakoś mega sucho, ani mega mokro a dodatkowo szyjka nisko [emoji848] a tu szok dwie kreski na teście w 28dc [emoji4] więc może nie wszystko stracone :)
No ja ani nie mam mnóstwo ani wcale śluzu poprostu jest tyle tylko że przy badaniu mam go pod paznokciem[emoji1787][emoji85]także znikoma ilość ale nie robię nadziei... [emoji17]
 
U mnie nie było żadnych objawów w udanym cyklu [emoji28] nie było jakoś mega sucho, ani mega mokro a dodatkowo szyjka nisko [emoji848] a tu szok dwie kreski na teście w 28dc [emoji4] więc może nie wszystko stracone :)
U mnie szyjka wysoko czubkiem palca mogę tylko dotknąć ale ona w ciągu dnia zmienia swoje miejsce... Nic tylko czyms głowę zająć żeby nie odliczać do terminu @ 🤣🙈
 
reklama
dziewczyny a co wy na to ? wczoraj miałam taki mega płodny śluz z domieszką a raczej nitkami krwi ale kreska słaba dzisiaj mocniejsza ostatni test ale śluz zaniknął :/ . nie patrzcie co obok pisałam bo to nie ma nic do rzeczy ;). a boli mnie tak jakbym skurcza miała ale na chwilę tylko i ciągnie w prawej pachwinie ;/ sory za jakoś zdjęcia ;)
DSC_0700.JPG
DSC_0701.JPG
 
Do góry