reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Czyli wychodzi że powinnam brać 3kaps. 2 razy dziennie żeby była maksymalna dawka. Ok spróbuję i zobacze co będzie. Niestety nie biorę od 1dc bo nie miałam możliwości wcześniej zakupić.

Ja zaczynałam od średniej, bo niektóre dziewczyny pisały ze ich wręcz zalewało [emoji16] wiec może na początek spróbuj ze średnia dawka, a jak nie będzie różnicy to wtedy dopiero zwiększ.
 
Dziewczyny a czy któraś bierze duphaston przy staraniach? Bo mi moja pani ginekolog kazała brać duphaston dopiero jak zobaczę na teście 2 kreski. Póki co biorę zestaw witamin composita mama, witaminę D3 2000 j.m. i teraz jeszcze doszedł mi wiesiołek.
 
Dziewczyny a czy któraś bierze duphaston przy staraniach? Bo mi moja pani ginekolog kazała brać duphaston dopiero jak zobaczę na teście 2 kreski. Póki co biorę zestaw witamin composita mama, witaminę D3 2000 j.m. i teraz jeszcze doszedł mi wiesiołek.

A czemu kazała go brać jak będą 2 kreski?
 
Jak tam dziewczynkipo dniach❤️❤️❤️? U mnie 24dc ale chyba ten cykl pójdzie w las... Po owulacji brzuch pobolewał jak pisałam i sutki bolały a teraz nic.. Przy samobadaniu nie wiem jak szyjka bo jeszcze jej nie rozpracowałam ale śluz jest biały lecz nie gesty a w cyklu co miałam biochem to była Sahara zaraz od owu... Chyba gin miał rację że cykl bez owu.. 🙄
 
reklama
A czemu kazała go brać jak będą 2 kreski?
Żebym znowu nie poroniła 😞 w kwietniu przy pierwszym poronieniu w 31dc zaczęłam krwawić i straciłam ciążę- stwierdzono ciążę biochemiczną. W drugiej ciąży brałam duphaston jak tylko dowiedziałam się ze jestem w ciąży i nie krwawiłam wcale- niestety w 8tc ciąża zatrzymana- serce nie biło. No i od tamtego poronienia odczekałam 2 cykle- w poprzednim cyklu były pierwsze starania po łyżeczkowaniu ale się nie udało. Czekam co będzie w tym cyklu.
 
Do góry