reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja tez dość szybko zaczynam testy owu, bo nie mam pewności. Jak zaczynaja powoli ciemniec testuje 2-3 razy dziennie, mam bardzo krótki pik. W tym cyklu zdarzyło mi się w okolicy owu wykonać tylko 1 test i najwyraźniej przegapiłam pik [emoji6] (owu potwierdzona)
ja zaczynam od ostatniego dnia miesiączki ale to moje pierwsze testowanie także uczę się :)
 
ja zaczynam od ostatniego dnia miesiączki ale to moje pierwsze testowanie także uczę się :)

Och to faktycznie szybko, No chyba ze masz bardzo krótkie cykle. Ale testuj testuj, zawsze to jakieś nowe doświadczenie [emoji6] mówią, ze nie powinno się testować dalej jeśli wyszedł już pozytywny wynik. I pozytywny test owulacyjny nie potwierdza, ze do owulacji doszło [emoji6]
 
Ja tez dość szybko zaczynam testy owu, bo nie mam pewności. Jak zaczynaja powoli ciemniec testuje 2-3 razy dziennie, mam bardzo krótki pik. W tym cyklu zdarzyło mi się w okolicy owu wykonać tylko 1 test i najwyraźniej przegapiłam pik [emoji6] (owu potwierdzona)
A tak mnie naszło pytanie, czy jak wypije sobie trochę wina, lampkę czy dwie to, może mieć to wpływ na wynik testu owu? 🤔 W sensie ten alkohol w moczu nie przekłamie wyniku w jedną czy drugą stronę?
 
reklama
Do góry