reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Po prostu, gdy miałam takie plamienia identyczne ciąża byla obumarla. W ciąży z synem plamienia były zupełnie inne i ciążę donosilam. 🤷‍♀️
Pamiętaj, że każda ciąża jest inna. Odstaw internet. Kocyk, soczek i włącz sobie jakiś serial czy cus 😌 nie analizuj, nie nakręcaj się. Myśl pozytywnie, koniec kropka ❤️
 
Dziewczyny prolaktyna 42 (norma do 26). Czy zbicie tego będzie długotrwałe? Macie doświadczenia z tym? Podczas monitoringu mam pecherzyki, później ciało żółte. Pytanie czy ta prolaktyna może mieć jakieś znaczenie dla starań?
 
I cyk, krwawienie przeszło po jednym dniu. Ktoś się domyśla co to mogło być?
Po odstawieniu anty dzieją się różne cyrki, więc nie specjalnie analizuj pierwszy cykl bez anty 🤷‍♀️ bo tak naprawdę dziać się może wszystko 💁‍♀️ pamiętaj, że odstawiłaś dopiero co hormony i Twój organizm musi się przystosować do nowe sytuacji, i wyrównać to i owo 🤷‍♀️
 
Po odstawieniu anty dzieją się różne cyrki, więc nie specjalnie analizuj pierwszy cykl bez anty 🤷‍♀️ bo tak naprawdę dziać się może wszystko 💁‍♀️ pamiętaj, że odstawiłaś dopiero co hormony i Twój organizm musi się przystosować do nowe sytuacji, i wyrównać to i owo 🤷‍♀️
Wiadomo 😅 Ale nikt mnie nie uprzedził, ani nigdzie nie wyczytałam, że coś takiego może wystąpić, więc trochę się zmartwiłam 💁🏻‍♀️
 
Dziewczyny prolaktyna 42 (norma do 26). Czy zbicie tego będzie długotrwałe? Macie doświadczenia z tym? Podczas monitoringu mam pecherzyki, później ciało żółte. Pytanie czy ta prolaktyna może mieć jakieś znaczenie dla starań?

W odpowiednim dniu cyklu robiłaś badanie? między 2-5 dc?
Prolaktynę się zbija lekami, do starań nie powinna być ponad normę.
 
Dziewczyny prolaktyna 42 (norma do 26). Czy zbicie tego będzie długotrwałe? Macie doświadczenia z tym? Podczas monitoringu mam pecherzyki, później ciało żółte. Pytanie czy ta prolaktyna może mieć jakieś znaczenie dla starań?
Przy staraniach ważne jest, by była w normie. Ja miałam zbijana i zajęło to jakieś 3 miesiące. Ale potem należy uważać przy odstawieniu leków, bo potrafi znów rosnąć. U mnie było akurat ok.
 
reklama
Wiadomo 😅 Ale nikt mnie nie uprzedził, ani nigdzie nie wyczytałam, że coś takiego może wystąpić, więc trochę się zmartwiłam 💁🏻‍♀️
Ale nikt Ci nie wpisze każdego możliwego objawu odstawienia, bo każdy organizm reaguje inaczej 🤷‍♀️ jesteś niecały cykl bez anty więc może się dziać wszystko 🤷‍♀️ ginekolodzy często mówią, że organizm do 3 miesięcy się przystosowuje do nowej sytuacji i ma 3 miesiące na wyrównanie cyklu, do 6 miesięcy. Jedne zajdą zaraz po odstawieniu, jedne potrzebują więcej czasu itd itd. Naprawdę nie ma się czym niepokoić 💁‍♀️😌
 
Do góry