reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jeszcze, pani chora na umyśle KG jest gotowa na wszystko.ci ludzie mają sprane mózgi. Ona uważa, że skoro ona ma dziecko niepełnosprawne to wszyscy muszą mieć.
Jej dziecko jest dzieckiem bardzo dobrze funkcjonującym więc gó*no ma pojęcia o życiu z dzieckiem z ciężką niepełnosprawnością. A najwięcej ma do powiedzenia...paranoja
 
Jej dziecko jest dzieckiem bardzo dobrze funkcjonującym więc gó*no ma pojęcia o życiu z dzieckiem z ciężką niepełnosprawnością. A najwięcej ma do powiedzenia...paranoja

Pamietajmy, ze sprawa dotyczy nie tylko dzieci niepełnosprawnych ale również uszkodzonych płodów, bez pewnych narządów, z narządami na zewnątrz, z deformacjami i uszkodzeniami niemożliwymi do naprawienia. To są dzieci umierające po porodzie, po kilku godzinach lub dniach. Do takich porodów nas się teraz zmusza. Nasłuchałam się od mojej mamy co widziała przy porodach, nawet ona miała później chwilowa traumę, a co dopiero biedni rodzice.
 
Pamietajmy, ze sprawa dotyczy nie tylko dzieci niepełnosprawnych ale również uszkodzonych płodów, bez pewnych narządów, z narządami na zewnątrz, z deformacjami i uszkodzeniami niemożliwymi do naprawienia. To są dzieci umierające po porodzie, po kilku godzinach lub dniach. Do takich porodów nas się teraz zmusza. Nasłuchałam się od mojej mamy co widziała przy porodach, nawet ona miała później chwilowa traumę, a co dopiero biedni rodzice.
Ja to wiem. Pani G niekoniecznie. Ona ma swoją nawiedzona wizję. Jeszcze trochę i za naturalne poronienie będziemy iść do więzienia jak w Ameryce łacińskiej.
 
Pamietajmy, ze sprawa dotyczy nie tylko dzieci niepełnosprawnych ale również uszkodzonych płodów, bez pewnych narządów, z narządami na zewnątrz, z deformacjami i uszkodzeniami niemożliwymi do naprawienia. To są dzieci umierające po porodzie, po kilku godzinach lub dniach. Do takich porodów nas się teraz zmusza. Nasłuchałam się od mojej mamy co widziała przy porodach, nawet ona miała później chwilowa traumę, a co dopiero biedni rodzice.
Tak wiem, wiem[emoji6] napisałam o niepełnosprawnych dzieciach bo nie chciałam pisać aż tak drastycznie. [emoji6]
 
Tak wiem, wiem[emoji6] napisałam o niepełnosprawnych dzieciach bo nie chciałam pisać aż tak drastycznie. [emoji6]

Wiem wiem, ja się w sumie nie odnosilam do Twojej wypowiedzi tylko dołączyłam do dyskusji kontynuując Twoje słowa [emoji16] przepraszam, jeśli użyłam zbyt nieprzyjemnych stwierdzeń.
 
Wiem wiem, ja się w sumie nie odnosilam do Twojej wypowiedzi tylko dołączyłam do dyskusji kontynuując Twoje słowa [emoji16] przepraszam, jeśli użyłam zbyt nieprzyjemnych stwierdzeń.
Nie no co Ty nie uraziłaś mnie w żaden sposób, chciałam tyko dopisać, że mówiąc o niepełnosprawnych dzieciach miałam na myśli te wszystkie ciężkie przypadki [emoji6]
 
reklama
Do góry