reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ej bo teraz mnie to nurtuje. Lekarz nic nie mówił, a ja nie pytałam. Jak byłam na wczesnej ciazy, zrobił zdjecie zarodka, ale był tam pęcherzyk, tzw. Osobny. Kto to wyjaśni? Może miały być 2 ale coś poszło nie tak i lekarz dlatego nic nie wspominał, bo pewnie to się często zdarza. Nie, nie doszukuje się, po prostu mnie to nurtuje. Jak będę miala czas to wstawię zdj usg

Ponoć zdarza się to stosunkowo często.
 
reklama
Najgorzej jak się przyczyny nie zna bo niewiadomo co wyleczyć zeby się udało[emoji1751]
Brak przyczyn [emoji2368] na początku przez rok, musiałam się wyrównać po anty itd. Teraz już wyniki ok, a ciąży nadal nie ma [emoji2368] póki co poczekam jeszcze aż skończę 2 podejście z clo. Jak nie wyjdzie to idę na oddział przebadać się w z każdej strony dokładnie [emoji2368]
 
Nie odpuszczaj bo to najgorsze co możesz zrobić musisz myśleć pozytywnie a wkoncu się uda. Trzeba walczyć na wszystkie sposoby o swoje marzenia.
Dokładnie [emoji17] a człowiek powoli zaczyna myśleć, że może lepiej odpuścić [emoji2368] ja już powoli dochodzę do takich wniosków, że czas już przestać [emoji2368]
 
reklama
Do góry