reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Idziesz potem zobaczyć czy pęcherzyk pękł??

Nie sądzę, ta wizyta była żeby sprawdzić czy wszystko na dole jest ok, ten pęcherzyk to tak przy okazji zobaczył. Jeśli w tym cyklu nie zajdę to w następnym zrobię monitoring pełny ☺️
Na dzień dzisiejszy jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że teraz się uda 😁
 
No ale przecież jest jeszcze inseminacja, im vitro, to czemu się teraz poddawać?
Zwyczajnie, po paru latach człowiekowi się już nie chce 🤷‍♀️ przychodzą coraz częściej takie momenty zwątpienia 🤷‍♀️ parę dni pobuczy w głowie i przejdzie, i nadal będę się starać dalej, ale wiem, że przyjdzie moment, że będę chciała już odpocząć od tego wszystkiego psychicznie 💁‍♀️
 
Zwyczajnie, po paru latach człowiekowi się już nie chce [emoji2368] przychodzą coraz częściej takie momenty zwątpienia [emoji2368] parę dni pobuczy w głowie i przejdzie, i nadal będę się starać dalej, ale wiem, że przyjdzie moment, że będę chciała już odpocząć od tego wszystkiego psychicznie [emoji2272]

Nie zdążysz, bo zaciazysz [emoji3314]
 
reklama
Ja na pewno chcę spróbować inseminacji. Chyba, że okaże się, że jajowody niedrożne to tylko in vitro. A to tyle pieniędzy 😤
No niestety in vitro jest mega drogie, inseminacja mniej, tzn sam zabieg to pikuś ale badania wszystkie kosztują... :(

Ale robi się właśnie ich drożność i to często pomaga 😉
Dokładnie, czasami samo badanie już je może udrożnić i to pomaga :)

Zwyczajnie, po paru latach człowiekowi się już nie chce 🤷‍♀️ przychodzą coraz częściej takie momenty zwątpienia 🤷‍♀️ parę dni pobuczy w głowie i przejdzie, i nadal będę się starać dalej, ale wiem, że przyjdzie moment, że będę chciała już odpocząć od tego wszystkiego psychicznie 💁‍♀️
Ja bym już dawno poszła do kliniki na badania w celu inseminacji najpierw a później ewentualnie in vitro skoro naturalnie nie idzie.

A u mnie dziewczyny masakra jakaś... Tylko dwa dni miałam miesiączkę 🙄🙄🙄 dobrze, że w czwartek będę na wizycie w klinice to wtedy się wypytam o wszystko i mam nadzieję że się dowiem więcej.
 
Do góry