reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Staramy się od stycznia.Cykle mam raczej regularne, 28 dniowe. To mój 1 cykl z clo, od 17 dc biorę Duphaston. Dzisiaj czyli 24 dc dostałam plamienia. Czy to już koniec szansy na ciąże w tym cyklu. Ktoś zwas też bierze cło? Komuś pomógł?
 
reklama
To mój wykres. Pomyłka 4 dni spadek temperatury na 5 zmierzyłam poszła do góry i okres przyszedł trwał 2 dni i koniec. Od jutra zaś mierze temperaturę i od 8dc robię testy owu i zobaczymy czy znowu wszystko się pokryje tak jak w poprzednim cyklu. Zobacz załącznik 1183822

Edit: może ten spadek co miałaś 2 dni temu to implantacja? Mierz dalej zobaczymy co będzie w następnych dniach. Wykres wygląda obiecująco i mocno zaciskam kciuki za 2 kreseczki tym razem na ciążowym[emoji110][emoji110]
Dziękuję, chciałabym, ale nie czuję nic narazie, miałam już bóle miesiączkowe w tym cyklu jak nigdy wcześniej przed @,piersi mam pełne ale nie bolą nawet, a zawsze conajmniej 3 dni przed okresem już bolą, nie umiem się nastawić na ciążę, bardziej jest mi smutno, że cykl się wydłuży, mam chyba z 10 testów ale boję się zrobić, żeby nie zobaczyć jednej kreski😭

A z Twoim okresem to niewiem, ciekawe to wszystko, kiedy wybierasz się do gina?
 
Ehh zwariować idzie 🤪 Mąż od urologa dostał skierowanie na usunięcie żylaków powrózka. Miał iść w poniedziałek ale ze mi coś nie pasowało umówiłam go do innego specjalisty u którego był dziś (wizyta 250 złotych) i ten Pan doktor stwierdził że nie ma żadnych żylaków i kazał zrobić rozszerzone badanie nasienia msome i fragmentację 🙈 dodam ze to koszt 600 złotych. Ja już mam dość lekarzy i dlaczego to są takie ogromne koszta !!
 
Pizza zjedzona, brzuszek pełen 🙂 i tak sobie myślę, czy wy dziewczyny które byłyście już w ciąży, czułyście, że to ciąża wcześniej? Czy to było takie zaskoczenie? Kiedyś dziewczyna pisała, że poczuła że musi zrobić test, zrobiła i pozytyw 🙂 Ja znam bardzo dobrze swój organizm i jestem ciekawa jak to będzie 🤔 Wiem kiedy będę chora kilka dni wcześniej, zanim jeszcze mam objawy. Czy z ciąża będzie tak samo?? W tym cyklu czuję, że się nie udało i po objawach na @ i w ogóle wiem. Ale czy jak się uda to będę też wiedzieć? 🙂
 
Ja nic A nic nie myślałam że mogę być w ciąży nawet mi to przez myśl nie przyszło. Byliśmy tylko z mężem na piwie i po tym piwku zaczęłam wymiotować, gdzie nigdy nie wymiotuje po alkoholu i to wtedy właśnie wiedziałam że to ciąża na drugi dzień test i 2 kreseczki [emoji16]
Pizza zjedzona, brzuszek pełen [emoji846] i tak sobie myślę, czy wy dziewczyny które byłyście już w ciąży, czułyście, że to ciąża wcześniej? Czy to było takie zaskoczenie? Kiedyś dziewczyna pisała, że poczuła że musi zrobić test, zrobiła i pozytyw [emoji846] Ja znam bardzo dobrze swój organizm i jestem ciekawa jak to będzie [emoji848] Wiem kiedy będę chora kilka dni wcześniej, zanim jeszcze mam objawy. Czy z ciąża będzie tak samo?? W tym cyklu czuję, że się nie udało i po objawach na @ i w ogóle wiem. Ale czy jak się uda to będę też wiedzieć? [emoji846]
 
reklama
Pizza zjedzona, brzuszek pełen 🙂 i tak sobie myślę, czy wy dziewczyny które byłyście już w ciąży, czułyście, że to ciąża wcześniej? Czy to było takie zaskoczenie? Kiedyś dziewczyna pisała, że poczuła że musi zrobić test, zrobiła i pozytyw 🙂 Ja znam bardzo dobrze swój organizm i jestem ciekawa jak to będzie 🤔 Wiem kiedy będę chora kilka dni wcześniej, zanim jeszcze mam objawy. Czy z ciąża będzie tak samo?? W tym cyklu czuję, że się nie udało i po objawach na @ i w ogóle wiem. Ale czy jak się uda to będę też wiedzieć? 🙂
Ja z córką zaszłam przy tabletkach anty i nie wiedziałam , że jestem wcześniej w ciąży...
Miałam dostać @ czekałam , czekałam miałam zacząć nowe tabletki ale dalej @ nie było pojechałam do gina a gin mi mówi , że w ciąży jestem 🤭🤭 i to był 7 tydzień 😁
A z synem się starałam i wiadomo test a tak z dolegliwościami to nic z nim nie miałam nawet wymiotów 😊
 
Do góry