reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja zawsze zazdrościłam tym z krótkim i słabym 😂 jak sama zaczęłam taki mieć, to się wystraszyłam. Całe szczęście endo itd przyrasta w normie, jak i cała reszta jest ok🤙 ale wiadomo, że człowiek martwi się na zapas 🤷‍♀️
Ja mam krótkie @. Ok 4 dni. Ale dwa pierwsze mnie totalnie zalewa. Potem 2 dni już jest mało i koniec 🙂🙂 nie wyobrażam sobie mieć @ np 7 dni😒
 
reklama
Hej, widzę że mnie wyprzedziłaś, ja nadal czekam, dzisiaj 33dc,temp mi spadła 2 dni temu i myślałam że okres będzie, ale nie temp znowu do góry, więc się przesunie, zawsze kilka dni przed @ bolały mnie piersi a teraz nic, dzisiaj widzę że zrobiły się pełniejsze, ale jeszcze nie bolą, ciekawe jak mi się wydłuży ten cykl[emoji19]
No udało mi się teraz. Ja dostałam okres na 4 dzień spadku temperatury a w dniu dostania miesiączki temperatura poszła do góry 2 dni nie mierzyłam i od jutra znowu zacznę.
 
Sluchajcie mam wyniki bety ale sama nie wiem co teraz robić. Bo beta wyszla 1,69 w normach jest że kobiety nie będące w ciąży powinno być <1. No i nie wiem co sądzic ...
 
Nie raz czytalam, ze dziewczyny pisaly, ze test owu im podpowiedzial, że sie udalo, bo np. 10dpo wychodziły im takie kreski jak przed owu. Ja oczywiscie wiem, ze to zaden wskaznik... ale wiecie 🤪🤪
Czysty los na loterii, ja kiedyś jak pomylilam testy to zrobiłam przed okresem owulacyjny i myślałam że zemdleje, ale trwało to chwilę, jak się zorientowałam ze na pasku pisze lh a nie hcg🤪🤣🤣🤣
 
reklama
No udało mi się teraz. Ja dostałam okres na 4 dzień spadku temperatury a w dniu dostania miesiączki temperatura poszła do góry 2 dni nie mierzyłam i od jutra znowu zacznę.
Heh to dziwne, ja miałam wzrost ale przy nawet sporym plamieniu ale jak zaczęło się porządne krwawienie to miałam spadek i tylko raz mi się tak zdarzyło, teraz u mnie póki co tak to wyglada
 

Załączniki

  • IMG_20201003_120457.jpg
    IMG_20201003_120457.jpg
    65,3 KB · Wyświetleń: 48
Do góry