reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Bardzo Ci dziękuję za tą wiadomość! Naprawdę... Bo wszędzie co czytam to oczywiście same diagnozy CP i ja przerażona, a miałam wrażenie że gin ją z góry wykluczył stwierdzając że jest pęcherzyk 18mm, zaraz będzie owulacja więc nie może być pani w ciąży pozamacicznej [emoji3166] A naprawdę nigdy nie miałam problemów z cyklem więc takie plamienie bez końca niezmiernie mnie stresuje
To witaj w klubie.. ja tez zawsze pierwszy dzień trochę brązowego i później normalny cykl i końcówka okresu... aż tu nagle brązowe plamienie trwało ok tygodnia i tez okazało się ze byłam w mikro ciąży bo hcg wyszedł jak dostałam krwawienia 5,1.. i co prawda gin kazała odczekać, ale no wakacje i jakoś tak wyszło ( 5 razy) i po powrocie z wakacji beta 921.. także po da się :) oby tylko było wszystko w porządku. I tez przed tym jak się dowiedziałam miałam przez jakieś 5 dni brązowe plamienie - i tez się przestraszyłam bo mówię ... znowu sytuacja się powtarza - czyli coś ze mną jest nie tak (a badania książkowe) ... w środę mam wizytę (to bd ok.6 tydzień) ... 😊
 
reklama
Bardzo Ci dziękuję za tą wiadomość! Naprawdę... Bo wszędzie co czytam to oczywiście same diagnozy CP i ja przerażona, a miałam wrażenie że gin ją z góry wykluczył stwierdzając że jest pęcherzyk 18mm, zaraz będzie owulacja więc nie może być pani w ciąży pozamacicznej [emoji3166] A naprawdę nigdy nie miałam problemów z cyklem więc takie plamienie bez końca niezmiernie mnie stresuje
Ja przy cp miałam czerwoną wręcz żywo czerwoną krew
 
To witaj w klubie.. ja tez zawsze pierwszy dzień trochę brązowego i później normalny cykl i końcówka okresu... aż tu nagle brązowe plamienie trwało ok tygodnia i tez okazało się ze byłam w mikro ciąży bo hcg wyszedł jak dostałam krwawienia 5,1.. i co prawda gin kazała odczekać, ale no wakacje i jakoś tak wyszło ( 5 razy) i po powrocie z wakacji beta 921.. także po da się :) oby tylko było wszystko w porządku. I tez przed tym jak się dowiedziałam miałam przez jakieś 5 dni brązowe plamienie - i tez się przestraszyłam bo mówię ... znowu sytuacja się powtarza - czyli coś ze mną jest nie tak (a badania książkowe) ... w środę mam wizytę (to bd ok.6 tydzień) ... [emoji4]
Piękne wieści! W takim razie gratuluję i trzymam kciuki za was [emoji4] Gin mi powiedział że mimo że ta beta była taka niska to możliwe że się jeszcze po prostu oczyszczam, bo z takich niskich wartości się dłużej schodzi [emoji848] Ale ja już wiadomo wujek google i wkrętka na maksa że coś złego się dzieje
 
Ja przy cp miałam czerwoną wręcz żywo czerwoną krew
Tzn ja dostałam normalny okres, żywa krew itd. tylko że do teraz mam po prostu lekko zabarwiony śluz na brązowo i czasem jakiś stary skrzep ze mnie wyjdzie. Tak to nic nie boli, testy owu były pozytywne, a gin też stwierdził że jest pęcherzyk i wygląda wszystko jakby żadnej ciąży nie było i żeby się starać.
 
reklama
Do góry