reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Przyjdzie spokojnie. Może będzie później. A poza tym nawet jak testy wyjdą pozytywnie to owu może nie być. I czytałam na necie, że dziewczyny miały negatywne, a na monitoringu wyszło, że owu była. Nie ma co się tymi testami przejmować [emoji3526]
Moja gin powiedziała mi że testy owu mogą wychodzić pozytywne a wcale owu nie musi być tzn pęcherzyka dominojucego.. Wspominałam jej ostatnio coś o testach to powiedziała że lepiej przyjsc na monitoring i będę pewna na 100% czy będzie owu czy nie.. Łatwo jej mówić.. Place 200zl za wizytę 🙄🙄ale raz w m-cu mogę sobie pozwolić na monitoring ewentualnie 2 razy jeśli była by ogromna potrzeba..
 
Przyjdzie spokojnie. Może będzie później. A poza tym nawet jak testy wyjdą pozytywnie to owu może nie być. I czytałam na necie, że dziewczyny miały negatywne, a na monitoringu wyszło, że owu była. Nie ma co się tymi testami przejmować [emoji3526]
Ja w tym cyklu zrobilam test owu i druga kreska byla ale bledsza niz kontrolna wiec w teorii to nie jest test pozytywny. A na drugi dzien na monitoringu bylo cialko zolte...🤷‍♀️🤦‍♀️
 
A tak ogólnie to też mam wrażenie że ten cykl jest inny (nie wiem może wkręcam sobie) a może dlatego że pierwszy cykl na clo, jajnik prawy pobolewa tak naprawdę od 6 dc po pierwszej tabletce zaczął już pobolewać i tak do dzisiaj, lewy czasem zakluje największy ból odczuwałam wczoraj wieczorem dzisiaj już mniej, śluzu okropnie mało 🙄co zawsze miałam dużo, w 11dc był pęcherzyk ładny, teraz zastanawiam się czy dojrzał i pękł czy nie.. Gin powiedziała że mamy działac ndz i pn więc działaliśmy.. Mój P pyta się mnie co dalej 🤣🤣kiedy teraz znowu sexy mają być.. Mówi, moze zadzwoń i zapytaj się jej kiedy teraz znowu 🤣🤣oj te chłopy 🤦‍♀️🤦‍♀️😂 Ciężko myśleć mi o czymś innym co wcześniej już pogodziłam się z tym, teraz głowa znowu wariuje 🤣myślę że jest to nie możliwe żeby tak się udało 3 lata i nic a tu nagle parę tabletek i ciąża miała by być 🤔🤔zobaczymy ale nawet jak się nie uda to nie załamuje się ☺️
 
A tak ogólnie to też mam wrażenie że ten cykl jest inny (nie wiem może wkręcam sobie) a może dlatego że pierwszy cykl na clo, jajnik prawy pobolewa tak naprawdę od 6 dc po pierwszej tabletce zaczął już pobolewać i tak do dzisiaj, lewy czasem zakluje największy ból odczuwałam wczoraj wieczorem dzisiaj już mniej, śluzu okropnie mało 🙄co zawsze miałam dużo, w 11dc był pęcherzyk ładny, teraz zastanawiam się czy dojrzał i pękł czy nie.. Gin powiedziała że mamy działac ndz i pn więc działaliśmy.. Mój P pyta się mnie co dalej 🤣🤣kiedy teraz znowu sexy mają być.. Mówi, moze zadzwoń i zapytaj się jej kiedy teraz znowu 🤣🤣oj te chłopy 🤦‍♀️🤦‍♀️😂 Ciężko myśleć mi o czymś innym co wcześniej już pogodziłam się z tym, teraz głowa znowu wariuje 🤣myślę że jest to nie możliwe żeby tak się udało 3 lata i nic a tu nagle parę tabletek i ciąża miała by być 🤔🤔zobaczymy ale nawet jak się nie uda to nie załamuje się ☺
Rozumiem cię bardzo dobrze. Zaczęłaś brać leki i znów masz nadzieję. Do tego na pewno teraz masz o wiele większe szanse na ciążę 🙂🙂 trzymam kciuki, żeby się udało 😘
 
Jej nadrobiłam😁 gratuluję II kreseczek bo widzę że wysyp idzie😊 trzymam za Was kciuki Dziewczyny..
Ja dalej krwawię,bole podbrzusza. O 18.40 mam Gina zobaczymy co powie.
 
reklama
Do góry