reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja chodzę dzisiaj zmartwiona trochę, bo chyba jutro nie będzie owulacji. W zeszłym.cyklu już w 13dc testy były pozytywne, a dzisiaj mam 13dc i testy negatywne :( może się przesunie dzień, a może nie przyjdzie wcale... Siedzę i myślę ciągle o tym [emoji849]
Przyjdzie spokojnie. Może będzie później. A poza tym nawet jak testy wyjdą pozytywnie to owu może nie być. I czytałam na necie, że dziewczyny miały negatywne, a na monitoringu wyszło, że owu była. Nie ma co się tymi testami przejmować [emoji3526]
 
reklama
Przyjdzie spokojnie. Może będzie później. A poza tym nawet jak testy wyjdą pozytywnie to owu może nie być. I czytałam na necie, że dziewczyny miały negatywne, a na monitoringu wyszło, że owu była. Nie ma co się tymi testami przejmować [emoji3526]
Poprzednio wyszły więc teraz też powinny, kupiłam tez te clearblue więc tym bardziej liczę że zadziałają. Może cykl mi.sie wydłużył i jutro wyjdą pozytywne. Zobaczymy :) w zeszłym cyklu byłam na USG i był pęcherzyk więc wiedziałam, że owu będzie. Teraz nie mam pojęcia, bo na USG chciałam iść chwilę po owu.
 
Ja zauwazylam, piersi stały się dużo większe niż normalnie przed okresem. Są takie pełne i bardzo wrażliwe szczególnie po zewnętrznej stronie [emoji13]
U mnie do rozpoczęcia cyklu zostały 2 dni, dzisiaj piersi zaczęły boleć. Dziwnie bo zawsze bolą mnie kilka dni po owulacji ,więc teraz już powinno być po bólu , a nie ze dopiero się rozpoczyna . Mam nadzieję ,że to jednak ciąża [emoji847]. A czy któraś z Was, które już zaciążyły zauważyła zmiany w piersiach w cyklu zaciazonym i tym nieudanym? Cały czas mi spokoju te cycki nie dają [emoji23]
 
Ja dzisiaj 20 dc...ból podbrzusza jakbym zaraz miała dostać @....masakra jakas. Mam nadzieje,ze dostane @ w 24 dc...przynajmniej mialoby to wszystko sens 😔 Najciekawsze jest to,ze w 13 dc zrobilam test owu i wyszla druga prawie taka sama mocna kreska a na drugi dzien jak bylam u gina popoludniu w 14 dc to pokazalo ze jest cialko zolte...czyli teoretycznie owu była...ale jezeli byla 13 lub 14 dc to powinnam @ dostac ok 26/28 dc....a tu od wczoraj 19 dc cyklu wyrazne bole podbrzusza i napiecie. 😔 Czy jest mozliwe,zeby owu byla wczesniej np 9/10/11 dc (wtedy bylo bez przytulaskow) a ze testy owu jej nie wyłapały ?🤦‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
Do góry