reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Podobno to też objaw implantacji 🙂 choć ja w poprzednim cyklu też tak się czułam, nawet temperatura podwyższona i ciąży niet😐
Rok temu w październiku miałam podobnie i zwiastowało dwie kreski.
Ale teraz jakos nawet o tym nie myślałam bo seksow było mało a i nie staramy się..
Ale myślenica się zaczęła, nie powiem ze nie...
 
Dobija mnie ta pogoda i ból głowy, ale na pocieszenie dla mnie właśnie odebrałam paczkę testów owulacyjnych [emoji23] w poprzednim cyklu działały super (przy okazji były wizyty u gin i owulacja potwierdzona i u lekarza i na testach i z krwi), może teraz będziemy mieli więcej szczęścia w tym płodnym okresie i nikt nie będzie chory/obolały/niedysponowany [emoji23] i coś z tego wyjdzie [emoji87][emoji120][emoji16]
 
reklama
Witam wszystkich!
PCOS stwierdzono u mnie na początku tego roku.. z mężem staramy się o dziecko od ok 6msc :(
Cykle miałam bardzo różne od ok 16 -50 dni..
Aktualnie przyjmuje Progesteron besins od 16dc. Aktualnie udało się wyregulować cykl i od ok 4 msc dostaje równo co 24dni. Owulacji nie było tylko jeden raz. Podczas każdej wizyty słyszę, że jest lepiej, że jest ładnie... ale nadal nic nie wychodzi :( Zaczynam się załamywać... Owulacja jest, staramy się i nic. Od wczoraj jestem załamana.. dostałam @ w 21dc. Niby nie jest aż taka mocna, ale jest jasnoczerwona.. więc na bank nic z tego nie będzie, do tego pobolewa mnie podbrzusze i momentami dziwnie kłuje... ;( Czy któraś z Was miała podobny problem?
Pozdrawiam! :*:*
 
Do góry