reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Odnośnie długich związków to ja jestem z moim już jakieś.. 10-11 lat, zaczynaliśmy kręcić w wieku 16-17 lat... Pamiętam jak kiedyś bałam się ze wpadliśmy, gdyby to była prawda wtedy mielibyśmy dziś 9-10 letnie dziecko [emoji15]
 
Od kilku mcy przed @ mam okropne mdłości , do tego stopnia, że chce mi się wymiotować.
Wyczytałam wczoraj, że to jeden z objawów PMS (nawet nie wiedziałam)
To strasznie myląco, akurat teraz kiedy się staramy [emoji23] Dzisus
#chciałamsięwyżalićDziękujeZaUwagę

Popieram, strasznie upierdliwe, co gorsza tak jest z większością ciążowych objawów - równie dobrze mogą wskazywać na okres..
 
Od kilku mcy przed @ mam okropne mdłości , do tego stopnia, że chce mi się wymiotować.
Wyczytałam wczoraj, że to jeden z objawów PMS (nawet nie wiedziałam)
To strasznie myląco, akurat teraz kiedy się staramy [emoji23] Dzisus
#chciałamsięwyżalićDziękujeZaUwagę
O ja też miałam ostatnio i chyba dwa cykle temu. Dobrze wiedzieć [emoji3526]
 
A kiedy masz owulację i iludniowe cykle? Ja miałam późna owu przy krótkim cyklu. I dlatego dostałam. Możesz sobie swobodnie brać,nie zaszkodzi Ci. Chyba, że źle reagujesz na proga to możesz mieć jakieś małe skutki uboczne, ale ja mam migreny , a przy duphastonie nic mi nie było, zupełnie nic 🙂 nie miałam też żadnych spadków nastroju ani nic 🙂
Ja to w ogóle teraz jak stałam się poważnym przypadkiem to zasłużyłam na kartotekę pacjenta 😂 wcześniej to na każdej wizycie musiałam przypominać całą swoją historię od początku 😂 śmiałam się z mężem, że awansowałam , bo co teraz człowiekowi pozostaje innego niz się choć trochę pośmiać 🙂
cykle właśnie mam ok 28-30 dni, owulacja według testów teraz wypadała w 14dc, generalnie za każdym razem właśnie zamiast sobie zapisać to pyta o wszytko 🤣 wole zmienić lekarza niż się niepotrzebnie denerwować. Przepisze mi niby coś ale za każdym razem marudzi przy tym ze może jednak jestem za młoda na bycie matka. Wiec już mam ciśnienie na niego straszne 🤣
 
reklama
Popieram, strasznie upierdliwe, co gorsza tak jest z większością ciążowych objawów - równie dobrze mogą wskazywać na okres..
Ja od pierwszego cyklu w którym się zaczęliśmy starać miałam jakiś objaw ciąży. Co cykl to inny a to wrażliwość na zapachy a to mdłości a to senność. Potem wyluzowalam i powiedziałam ze koniec z wymyślaniem. W pracy zrobił się sajgon i nie miałam czasu nawet na to. I pomogło az do tego cyklu. 😆😆
 
Do góry