reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A czy po ewentualnym zagnieżdżeniu się zarodka, na bardzo wczesnym etapie ciąży kiedy jeszcze jest za wcześnie na test albo wynik nie jest jednoznaczny przytulanki nie zaszkodzą dziecku?
 
A czy po ewentualnym zagnieżdżeniu się zarodka, na bardzo wczesnym etapie ciąży kiedy jeszcze jest za wcześnie na test albo wynik nie jest jednoznaczny przytulanki nie zaszkodzą dziecku?
Wstrzemięźliwość raczej jest wskazana przy podejrzeniu zagrożonej ciąży, tak mi się wydaje
 
4 dni do @ to normalne że może pokazywać negatyw, może być jeszcze za wcześnie [emoji6] przy poprzedniej ciąży ładne dwie kreski pokazały mi się dopiero 4 dni po @ a tak to wcześniej same negatywy
Już nie wiem co myśleć wczoraj na teście taka jasna cieniutka dzisiaj na innym negatyw. Może jeszcze za wcześnie albo test ma jakąś inną czułość no nic poczekam jeszcze. Cycki bolą brzuch raz za czas pobolewa już nie wiem co myśleć do @ jeszcze jakieś 4 dni zostały. Jak się teraz nie uda to się poddaje bo już oszalec z tym można. Od stycznia się nie zabezpieczamy Ale nic i nic co miesiąc te raz ten test dał mi jakąś nadzieje A tu lipa dzisiaj.
 
Ech, u mnie chyba też nic. Planowo mam dostać @ jutro-pojutrze, ale już czuję, jak się tam wszystko "rozluźnia". Nic nie boli, piersi też prawie przestały, więc spodziewam się małpy w terminie.
 
Trochę dałaś mi jeszcze ciut nadzieje ze może za wcześnie. Jak @ nie przyjdzie to będę jeszcze testowac [emoji4]
4 dni do @ to normalne że może pokazywać negatyw, może być jeszcze za wcześnie [emoji6] przy poprzedniej ciąży ładne dwie kreski pokazały mi się dopiero 4 dni po @ a tak to wcześniej same negatywy
 
Cześć dziewczyny :) pewnie nie wszystkie mnie kojarzą tyle tu nowych nicków, byłam na poprzedniej grupie, później opuściłam.
Trochę o mnie starania od maja zeszłego roku, 26 lat mąż 30.
Rzekoma malp@ ma przyjść w czwartek (10.09) mam bóle okresowe już od zeszłego czwartku gdzieś, boję się wstać do łazienki żeby nie wyleciało coś 🙈
 
reklama
W takim razie trzymam kciuki aby nie przyszła [emoji16] będziesz wcześniej testować?
Cześć dziewczyny :) pewnie nie wszystkie mnie kojarzą tyle tu nowych nicków, byłam na poprzedniej grupie, później opuściłam.
Trochę o mnie starania od maja zeszłego roku, 26 lat mąż 30.
Rzekoma malp@ ma przyjść w czwartek (10.09) mam bóle okresowe już od czwartku gdzieś, boję się wstać do łazienki żeby nie wyleciało coś [emoji85]
 
Do góry