reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
W takim razie trzymam kciuki aby nie przyszła [emoji16] będziesz wcześniej testować?
Chyba nie, nauczona doświadczeniem, gdy tylko biorę test do ręki pojawia się okres😂

Nadrabiałam wczoraj Wasze wpisy polecam Wam przeczytać książkę "Dziecięce dusze", jak mantrę powtarzam, że jestem płodna i się uda 😁
 
Ja @ na środę i już się nie łudzę, że jej nie będzie. Chyba znowu się nie wstrzeliliśmy. Przynajmniej tak wnioskuję, bo w sobotę cały dzień miałam okropny ból głowy i bardzo nabrzmiałe piersi (nawet mąż to podkreślił). Mogło to być spowodowane skokiem progesteronu (tak myślę) a wtedy oznaczałoby, że bóle które miałam były dopiero przed owulacją i owu była 29.08, a my (siła wyższa) zakończyliśmy pracę nad bobo 26. No nic, dopiero się uczymy tak naprawdę. A więc teraz niech już przyłazi @ jak ma przyjść i zaczynamy od nowa 😊
 
Kurcze no mnie zawsze na tydzień przed @ bolały piersi i brzuch tak samo a teraz nic [emoji2356] odkąd zaczęłam bacznie obserwować organizm to coraz mniej go rozumiem
Mnie w tym cyklu nie bolało nic. A mimo tego kicha [emoji24] [emoji24] A miałam nadzieję, że jak zero objawów to ciąża.
 
Ledwo wróciłam i już przeboje [emoji23] dzwoniła Pani do mnie, żebym jutro przyjechała na ponowny wymaz biocenozy bo poprzedni zgubili myślicie, że powinnam się coś odezwać, że powinno być za darmo? (koszt ok 45 zł)
 
Ledwo wróciłam i już przeboje [emoji23] dzwoniła Pani do mnie, żebym jutro przyjechała na ponowny wymaz biocenozy bo poprzedni zgubili myślicie, że powinnam się coś odezwać, że powinno być za darmo? (koszt ok 45 zł)
No rejczel, to oni skiepscili sprawę, mam nadzieję, że ani myślą kazać Ci płacić raz jeszcze 🙉
 
reklama
Do góry