reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A testy robiłaś owulacyjne? Fakt, że one nie dają gwarancji,ale jakiś pogląd kiedy ewentualnie mogła być owu.

Robiłam ale nie wyszedł mi nigdzie super mocny pozytyw a też kilka dni pominęłam bo miałam wyjazd.. od następnego cyklu chyba zacznę z pomiarami tempki, wczoraj zamówiłam termometr.. może to będzie wiarygodniejsza metoda [emoji848]
 
reklama
Dziewczyny, nie lubię smaku ananasa ani świeżego ani z puszki 🤢 pije zamiast tego świeże soki z ananasa bo one akurat mi nie przeszkadzają 🤷‍♀️ 😅 myślicie że "zadziałają" tak jak zwykły?
 
Ja robiłam testy ale i tak mam obawy, czy ta owulka była. Czy badanie progesteronu rozwieje wątpliwości? :(
Witaj w klubie, też robiłam testy i wyszła tłusta ładna krecha, ale chyba dla pewności zbadam progesteron. Tak, jeśli wynik będzie równy bądź większy 10ng/ml to wtedy można stwierdzić że owulacja wystąpiła, ale na 100% to chyba tylko wizyta u ginekologa może to potwierdzić 😉
 
Już nie wiem co myśleć wczoraj na teście taka jasna cieniutka dzisiaj na innym negatyw. Może jeszcze za wcześnie albo test ma jakąś inną czułość no nic poczekam jeszcze. Cycki bolą brzuch raz za czas pobolewa już nie wiem co myśleć do @ jeszcze jakieś 4 dni zostały. Jak się teraz nie uda to się poddaje bo już oszalec z tym można. Od stycznia się nie zabezpieczamy Ale nic i nic co miesiąc te raz ten test dał mi jakąś nadzieje A tu lipa dzisiaj.
 
Witaj w klubie, też robiłam testy i wyszła tłusta ładna krecha, ale chyba dla pewności zbadam progesteron. Tak, jeśli wynik będzie równy bądź większy 10ng/ml to wtedy można stwierdzić że owulacja wystąpiła, ale na 100% to chyba tylko wizyta u ginekologa może to potwierdzić [emoji6]

A w którym dniu najlepiej zrobić ten progesteron? Pod koniec cyklu by było ok?
 
reklama
Witaj kochana . Staramy się też o 4 szczęście A miałam już 3cc i też mamy pozwolenie od gina ktory w swojej karierze przeprowadził 6 cesarekę.
11 września będę się testować.
Jestem bardzo ciekawa co to będzie, czuje się jakoś inaczej 😅 Mam w domu 3 chłopaków, przerwa między ostatnim A ewentualną ciąża 8 lat . Liczę na Lilianę ale Antoni to też piękne imię ❤ Kochane życzę Wam owocnych starań. Jeśli się uda opiszę tu wszystkie moje sygnały które mnie skłaniały do tego by myśleć że jednak coś jest inaczej niż zwykle😉
To podobnie jak u mnie :-) 3 cesarki za mną i ostatnia 5 lat temu. A w domu mam 5l. Liliannę :-)
Antoni też mi się podoba, bo mój kochany zmarły dziadek miał tak na imię ❤️
 
Do góry