reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny, które są lub były w ciąży.
Czy w terminie miesiączki lub kilka dni przed miałyście mleczny śluz?
Nigdy mi się to nie zdarzało, nawet zerkałam do notatek w aplikacji i tam mam zawsze "sucho" przed miesiączką.
Mam tak mokro, że jak byłam w sklepie to myślałam, że już miesiączkę dostałam.
Nie chcę robić sobie nadziei, że to ciąża.
Bo nie chce się przykro rozczarować jak zaraz przyjdzie miesiączka.
Zastanawiam się czy to nie infekcja i czy nie powinnam iść do gina.
Jestem w 28dc , dziś powinnam dostać @
Zawsze tak mam od lat. Biegnę jak głupi do łazienki bo myśle ze to krew, a tu biało 😅
 
reklama
A jesteś pewna że owulacja wystąpiła faktycznie kilka dni wcześniej? Ja mam śluz płodny ok 10 dni oczywiście się zmienia Ale jest go wtedy dużo.
Dwa miesiące temu byłam pewna że owu już była i kilka dni później myślałam że jajnik mnie kluje i jednak się udało. No niestety okazało się że to wtedy była owulacja jak kłuł jajnik.
Dlatego postawiłam na testy owu.
Oczywiście życzę żeby ten cykl był Wasz :)
Pewna być nie mogę, to fakt, natomiast biorąc pod uwagę żywotność plemników, możliwe daty są „ pokryte”, 🤔ale do testów mogę zawsze wrócić. Dla samej siebie, używam clear blue.
 
A i okresu dalej nie ma krowa jedna.... Coś .i się zdaje że ten mój silny bardzo ból w dole kręgosłupa 22 DC to mogła być owu w sumie bolało mnie tak porządnie do 23 DC wieczora i poszłam na tygodniowe L4 teraz o dziwo nic mnie nie boli... Chyba że to po masażach na których bylam. Ale to bardzo możliwe bo potem już nie wiedziałam co boli czy brzuch czy plecy .... Ale bolało straaaaaszzzzniiieeee. Czytałam że może się tak zdarzyć nie raz podczas owulacji
Miałam tak tydzień temu w okolicy owulki. Skręcałam się z bólu ,wzdęty brzuch, już myślałam, że dostanę przedwcześnie okres.
Miałam nawet konsu z internistą, dał skierowanie na USG brzucha i próby wątrobowe i mnóstwo innych badań krwi- wszystkie idealne. USG mam w połowie września.
Nie mam pojęcia co się wtedy działo.
 
Dziewczyny ja znowu mam problem. Od wczoraj jak jest dłuższa przerwa z jedzeniem to mam mdłości. Mimo że nie jestem głodna to muszę coś zjeść żeby mi przeszło. Ma tak któraś.? [emoji848] Dodam że mam tak pierwszy raz.
Ja tak mam. Od około tygodnia, odkąd zaczęłam brać pełna dawkę mety. Od południa mam mdłości, malutkie, ale są. I jak zjem to przechodzi [emoji4] mi mówiła lekarka, że tak może być, dlatego się nie przejnuje. Może to od berberyny i mety? Ja mam mdłości i lece często na kibelek. Apetytu też nie mam. I dużo pierdzioszkow.
 
Ja tak mam. Od około tygodnia, odkąd zaczęłam brać pełna dawkę mety. Od południa mam mdłości, malutkie, ale są. I jak zjem to przechodzi [emoji4] mi mówiła lekarka, że tak może być, dlatego się nie przejnuje. Może to od berberyny i mety? Ja mam mdłości i lece często na kibelek. Apetytu też nie mam. I dużo pierdzioszkow.
Metę biorę od 9 lat a berberyne od ponad miesiąca więc u mnie raczej to nie to. Ja przy żadnych lekach sumplach nie mam skutków ubocznych na szczęście.

Edit: mnie od tygodnia przed miesiączka męczą zaparcia gdzie zawsze w 1dc miałam biegunkę przez okres a teraz w ogóle. Nic nowego nie wprowadziłam w życie. Dlatego nie pokoi mnie to.
 
Zrobiłam sobie z ciekawości pinka[emoji3526] Jeszcze nigdy nie miałam okazji bo @ zawsze na czas. Dziś 12 dpo i biały. Jakoś nie liczyłam na nic innego. I wiem, że może być za wcześnie i w nocy sikałam o 1 a test o 6 rano więc też może być nie prawdziwy, ale jakoś mnie to uspokoiło. Już się nie stresuję i czekam na @. Mnie chyba ten stres i czekanie bardziej frustruje niż wiedza[emoji3526] Dołączam do ekipy testy przed @.
I wiem, że jak @ nie przyjedzie zrobię drugi. Ale na serio mam w sobie teraz taki spokój wewnętrzny[emoji3526] smutek też jest ale to chyba lepsze niż stres czekania.
Edit: Fajne emocje są przy czekaniu na wynik [emoji3526] tyle mnie omijało.
 
Dziewczyny, które są lub były w ciąży.
Czy w terminie miesiączki lub kilka dni przed miałyście mleczny śluz?
Nigdy mi się to nie zdarzało, nawet zerkałam do notatek w aplikacji i tam mam zawsze "sucho" przed miesiączką.
Mam tak mokro, że jak byłam w sklepie to myślałam, że już miesiączkę dostałam.
Nie chcę robić sobie nadziei, że to ciąża.
Bo nie chce się przykro rozczarować jak zaraz przyjdzie miesiączka.
Zastanawiam się czy to nie infekcja i czy nie powinnam iść do gina.
Jestem w 28dc , dziś powinnam dostać @
Ja tak mam dopiero od jakichś 3 cykli ze kilka dni przed @ pojawia się taki mleczny śluz...I im bliżej @ tym było go więcej... Ale wyczytałam tez ze może to być objaw ciąży także może akurat ☺️ Gdyby rozwijała się infekcja to raczej miałby inny kolor bardziej żółtawy lub nawet zielonkawy ☺️
 
Zrobiłam sobie z ciekawości pinka[emoji3526] Jeszcze nigdy nie miałam okazji bo @ zawsze na czas. Dziś 12 dpo i biały. Jakoś nie liczyłam na nic innego. I wiem, że może być za wcześnie i w nocy sikałam o 1 a test o 6 rano więc też może być nie prawdziwy, ale jakoś mnie to uspokoiło. Już się nie stresuję i czekam na @. Mnie chyba ten stres i czekanie bardziej frustruje niż wiedza[emoji3526] Dołączam do ekipy testy przed @.
I wiem, że jak @ nie przyjedzie zrobię drugi. Ale na serio mam w sobie teraz taki spokój wewnętrzny[emoji3526] smutek też jest ale to chyba lepsze niż stres czekania.
Edit: Fajne emocje są przy czekaniu na wynik [emoji3526] tyle mnie omijało.
U mnie 12 dpo biało a 13 kreska 😁😁
 
reklama
Do góry