reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Zrobię w przyszłym tygodniu w dniu urodzin męża [emoji1787] ale żeby nie było domysłów to zrobię elektroniczny z clear Blue ale czy jest sens robić jak "okres" był i mam dzisiaj 4dc?[emoji848]
Moja koleżanka tez przyszła do mnie i mówi lipa że dostała okres i nie robi testu( bo miała dostać) po około tygodniu przyszła znowu i mówi że ten okres trwał 1 dzień i chyba to nie okres a po kolejnym tygodniu zrobiło się jej niedobrze i zrobiła test i 2 tłuste krechy. Teraz 20 TC. 😊
 
Moja koleżanka tez przyszła do mnie i mówi lipa że dostała okres i nie robi testu( bo miała dostać) po około tygodniu przyszła znowu i mówi że ten okres trwał 1 dzień i chyba to nie okres a po kolejnym tygodniu zrobiło się jej niedobrze i zrobiła test i 2 tłuste krechy. Teraz 20 TC. [emoji4]
Hmm no to chyba nie mam wyjścia. Zrobię go i bez względu jaki będzie wynik pojadę do gin żeby mnie zbadał. Bo to nie jest normalne żebym musiała coś na siłę zjeść żeby ustały mdłości.
 
Ale jestem zajechania po pracy idę spać zaraz. I jutro nocka 😑
A i okresu dalej nie ma krowa jedna.... Coś .i się zdaje że ten mój silny bardzo ból w dole kręgosłupa 22 DC to mogła być owu w sumie bolało mnie tak porządnie do 23 DC wieczora i poszłam na tygodniowe L4 teraz o dziwo nic mnie nie boli... Chyba że to po masażach na których bylam. Ale to bardzo możliwe bo potem już nie wiedziałam co boli czy brzuch czy plecy .... Ale bolało straaaaaszzzzniiieeee. Czytałam że może się tak zdarzyć nie raz podczas owulacji
 
reklama
A i okresu dalej nie ma krowa jedna.... Coś .i się zdaje że ten mój silny bardzo ból w dole kręgosłupa 22 DC to mogła być owu w sumie bolało mnie tak porządnie do 23 DC wieczora i poszłam na tygodniowe L4 teraz o dziwo nic mnie nie boli... Chyba że to po masażach na których bylam. Ale to bardzo możliwe bo potem już nie wiedziałam co boli czy brzuch czy plecy .... Ale bolało straaaaaszzzzniiieeee. Czytałam że może się tak zdarzyć nie raz podczas owulacji
Tylko czy 3 dni później progesteron by był 23 ?
Takie moje przemyslenia.
Idę kobietki spać dobranoc 😘
 
Do góry