reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja testuje 19 września.. Ale u mnie z dadatnim ANA to wyższa Szkoła jazdy.. Czekam na dalsze badania ale lekarz przez telefon mi mówił coś o encortonie acardzie.. No masakra. Jestem przerazona..
@Magdusia88 a nie testowałaś jeszcze bo masz 24 dc a z tego co pamiętam a masz krótkie cykle.. Więc chyba jutro termin @? Nie namawiam 🙃 ja z tych niecierpliwych 🤦‍♀️Chociaz po kilku próbach już nie owocnych inaczej zaczynam do tego podchodzić
 
U mnie ok 9 dc jak mam cykle normalne i czuję poprzez chcice że mam owu. Wtedy cyklr mam 25 dni. Jak mnie stres niszczy to suchoo brak objawów owu i tak jak dziś cykl trwal 31 dni. :(
To ja pisałam:) od 10 dc zaczyna mi się taka kremowa konsystencja potem robi się przezroczysta i kończy znów na kremowej ok 20 dc.

Jeszcze ja zamierzam testować ok 13 września jak @ Nie przyjdzie :)

Dzieki dziewczyny 😘
 
To ja pisałam:) od 10 dc zaczyna mi się taka kremowa konsystencja potem robi się przezroczysta i kończy znów na kremowej ok 20 dc.

Jeszcze ja zamierzam testować ok 13 września jak @ Nie przyjdzie :)
No ja jeszcze, ale koło 20 września, no jestem dopiero w 15dc, według testów owulacja była w 13, zobaczymy co z tego będzie, ale się nie nastawiam 🤪 ale szczerze mówiąc, to nigdy nie miałam takiego bólu jak przez ostatnie 3 dni.. strasznie bolały mnie jajniki, jeden dzień prawy, drugi i trzeci dzień oba.. tak ze nawet leki nie pomagały.. ech, oby nic poważnego 😅
 
To ja pisałam:) od 10 dc zaczyna mi się taka kremowa konsystencja potem robi się przezroczysta i kończy znów na kremowej ok 20 dc.

Jeszcze ja zamierzam testować ok 13 września jak @ Nie przyjdzie :)

To mamy już dwie nadzieje [emoji4][emoji4][emoji4]

Ja testuje 19 września.. Ale u mnie z dadatnim ANA to wyższa Szkoła jazdy.. Czekam na dalsze badania ale lekarz przez telefon mi mówił coś o encortonie acardzie.. No masakra. Jestem przerazona..
@Magdusia88 a nie testowałaś jeszcze bo masz 24 dc a z tego co pamiętam a masz krótkie cykle.. Więc chyba jutro termin @? Nie namawiam [emoji854] ja z tych niecierpliwych [emoji2356]Chociaz po kilku próbach już nie owocnych inaczej zaczynam do tego podchodzić

Tak, mam 24-26 dniowe cykle, raz na rok zdarzają mi się 27 dniowe. No będę testować najwcześniej w 28 dc, ale jak okres do 28 dc nie przyjdzie, to wiem, że to TO [emoji4] ale ja wiem ze przyjdzie niestety punktualnie jak w zegarku...

A nie trzeba tych ana dodatnich ubic jakos przed ciąża???

Ja dzisiaj zaczynam ponownie leki na stymulacje a w głowie ciągle myśli o tym nieudanym cyklu. Dziwne jak to się wszystko szybko dzieje.

Jeszcze się z jednym nie pogodziłaś, a musisz zaczynać nową walke....
 
Hej, witam się w tą słoneczną sobotę 🙂
Ja dziś testowałam - 25dc, 13-14dpo, biel wizira, brzuch już zaczęłam czuć, także tylko czekam na @, czy będzie dzisuaj, czy jutro.
Nie wiem w sumie co mam zrobić teraz, nie byłam sprawdzić, czy po tym pregnylu pęcherzyk pękł, sądzę że nie... Więc to 2 cykl z gonatropina i 2 gdzie nie pomogła... 9 cykli za mną, co może teraz zaproponować mój lekarz, jak myślicie? Dziś dzień smutku 🤦‍♀️
Od 1.10 bez pracy, bez upragnionej ciąży, co za beznadziejny rok 🙄
 
@Magdusia88 on to powiedział że jak się uda to i tak będziemy kontynuować branie jeszcze przez ciążę jakiś czas.. Idę do niego w poniedziałek to niech mi wszystko tłumaczy bo przez telefon to dupa nie gadanie. Ale też coś mówił że nie ma sensu przerywać bo jak coś to po prostu nie zajdę bo i tak pewnie zabijam komórkę zanim zdąży się wszystko rozkręcić więc i tak mam się nie nastawiać na cokolwiek bynajmniej w tym cyklu.. Kurde 🤔 no muszę iść osobiście pogadać bo coś mi też tu nie pasuje.. Bynajmniej chyba znalazłam przyczynę.. I to sama bo on to wogole nie widział żadnych powodów żeby robić cokolwiek do roku czasu.. A teraz dziad jeden zdziwiony...
 
reklama
Do góry