reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, które są lub były w ciąży.
Czy w terminie miesiączki lub kilka dni przed miałyście mleczny śluz?
Nigdy mi się to nie zdarzało, nawet zerkałam do notatek w aplikacji i tam mam zawsze "sucho" przed miesiączką.
Mam tak mokro, że jak byłam w sklepie to myślałam, że już miesiączkę dostałam.
Nie chcę robić sobie nadziei, że to ciąża.
Bo nie chce się przykro rozczarować jak zaraz przyjdzie miesiączka.
Zastanawiam się czy to nie infekcja i czy nie powinnam iść do gina.
Jestem w 28dc , dziś powinnam dostać @
Wykonywałaś już test czy czekasz ?
Ja.niestety nie pamiętam jak to u mnie było.

Dziewczyny was tez tak mocno bolą piersi przed @? Jestem 3 dni przed i masakra , jakby miały spaść na podłogę 🤦🏼‍♀️🤣🤣🤣🤷🏼‍♀️
Mnie w poprzednim cyklu dzień przed tak mocno bolały że nie byłam w stanie ich dotknąć :) nic przyjemnego

A po co robić test w 4dc? Przecież wiadomo że nic nie wyjdzie bo jeszcze owu nie było nawet nie wiem czy będzie w tym cyklu. Nawet testów owu nie zaczęłam jeszcze robić.
Niektóre kobiety mają krwawienia przez kilka pierwszych miesięcy będąc w ciąży. Wykonaj test, jeśli będzie negatywny to skontrolowalabym to u ginekologa.
 
Wykonywałaś już test czy czekasz ?
Ja.niestety nie pamiętam jak to u mnie było.


Mnie w poprzednim cyklu dzień przed tak mocno bolały że nie byłam w stanie ich dotknąć :) nic przyjemnego


Niektóre kobiety mają krwawienia przez kilka pierwszych miesięcy będąc w ciąży. Wykonaj test, jeśli będzie negatywny to skontrolowalabym to u ginekologa.
Właśnie mąż do mnie ze mam zrobić test w przyszłym tyg. Zrobię go ale ten cyfrowy a do gin i tak mam zamiar jechać bo czuję że coś się złego dzieje ale nie wiem co[emoji848]
 
Wykonywałaś już test czy czekasz ?
Ja.niestety nie pamiętam jak to u mnie było.


Mnie w poprzednim cyklu dzień przed tak mocno bolały że nie byłam w stanie ich dotknąć :) nic przyjemnego


Niektóre kobiety mają krwawienia przez kilka pierwszych miesięcy będąc w ciąży. Wykonaj test, jeśli będzie negatywny to skontrolowalabym to u ginekologa.
Robiłam w środę, był negatywny.
Owulację miałam ok.19 dc
 
reklama
Do góry