reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja mimo ze juz na ostatniej prostej to ciesze sie z Waszych kreseczek jak ze swoich :) a i jak cos wiem to czasem podpowiem jak trzeba :) juz takie zboczenie ze rano oczy otwieram i sprawdzam co sie dzieje na wątkach obserwowanych przeze mnie ;) taki nawyk sie zrobil ;)
Nikt cię stąd nie wygania[emoji4] ja lubię czytać o tym jak przechodzicie ciąże. Chętnie również będę ciebie czytać.
 
reklama
Dziewczyny, takie pytanie. Wczoraj pierwszy raz w życiu zrobiłam progesteron (22 dc.) i wyszedł 15,9. Wiem, że niby w normie (norma laboratorium - do 18), ale interesuje mnie, czy przy takich wartościach jest jeszcze szansa, że mogłam w obecnym cylku zajść w ciążę, czy to za niski wynik? Do @ mam jeszcze tydzień.
 
Dziewczyny, takie pytanie. Wczoraj pierwszy raz w życiu zrobiłam progesteron (22 dc.) i wyszedł 15,9. Wiem, że niby w normie (norma laboratorium - do 18), ale interesuje mnie, czy przy takich wartościach jest jeszcze szansa, że mogłam w obecnym cylku zajść w ciążę, czy to za niski wynik? Do @ mam jeszcze tydzień.
Progesteron mówi tylko o tym że ta owu miałaś w tym cyklu. Po progesteronie nie rozpoznasz czy będzie ciąża czy nie. Dziewczyny miały nawet prawie 30 a ciazy z tego nie było.
 
Progesteron mówi tylko o tym że ta owu miałaś w tym cyklu. Po progesteronie nie rozpoznasz czy będzie ciąża czy nie. Dziewczyny miały nawet prawie 30 a ciazy z tego nie było.
Dziękuję. Wiem, że samej ciąży nie da się w ten sposób wykryć:). Bardziej chodziło mi o to, czy przy takich wartościach ma ona szanse w ogóle się utrzymać, gdyby jednak zaskoczyło.
 
Dziękuję. Wiem, że samej ciąży nie da się w ten sposób wykryć:). Bardziej chodziło mi o to, czy przy takich wartościach ma ona szanse w ogóle się utrzymać, gdyby jednak zaskoczyło.
Przy ciąży progesteron się jeszcze podwyższa także spokojnie. Jak byś np robiła betę to możesz zrobić progesteron i wtedy jak będzie niski wdrazyc za w czasu progesteron w tabelkach i powinno być wszystko ok.
 
Dziewczyny, takie pytanie. Wczoraj pierwszy raz w życiu zrobiłam progesteron (22 dc.) i wyszedł 15,9. Wiem, że niby w normie (norma laboratorium - do 18), ale interesuje mnie, czy przy takich wartościach jest jeszcze szansa, że mogłam w obecnym cylku zajść w ciążę, czy to za niski wynik? Do @ mam jeszcze tydzień.
Ja mam progesteron 14 coś a w ciąży jestem. Także, to chyba też nie da nam odpowiedzi. Ale szansa jest!
 
reklama
Do góry