reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja siedzę na necie i szukam lekarza, który pomoże. Wiem że znajome jeździły do poznania ale to 120 km 🤦 jak zrobić monitoring itp. Wrocław mam 90 km. W moim mieście nie ma dobrych ginekologow.
Jestem z Wrocławia i polecam specjalistę do USG dr Bal, wszystko widzi na USG, robił mi USG połówkowe, potem po ciąży zauważył potworniaka na moim jajniku, zresztą go też operował.
Ma certyfikaty z USG, jest naprawdę wybitny w tej dziedzinie i świetnym ginekologiem.
Idę do niego wkrótce :-)
Polecam z całego serca.
 
reklama
Ja jestem dość krótko na forum, ale momentami zastanawiam się czy nie lepiej by było jakby te które mają przyjemnej jedno dziecko nie założą swojego forum. Jakos mam wrażenie ze robi się takie dziwne ciśnienie. I kłótnie..i nie ukrywam że ciężko z wami być i się wspierać . A bardzo bym chciala............
Ale ze co, które w takim razie są gorsze? Ja mam dzieci ale akurat tutaj więcej się dowiaduje od dziewczyn które dzieci nie mają temu tutaj jestem i dlaczego mam iść na inny wątek?
 
Laski, nie nakręcajcie się proszę :) nie jesteśmy tu po to żeby się ze sobą spierać. Tylko wspierać!
Wszystkie się tu staramy o to samo. Jedna przez coś przeszła, ma doświadczenie, a druga ma pytania. Działa to w dwie strony.
A jeśli komuś nie odpowiada taki stan rzeczy jaki tu aktualnie panuje to dobrowolnie może odejść tak jak dołączył ;)
 
@Carry88 @Martxx1 super, że wszystko dobrze❤️
@Alwinka moze jeszcze za szybko😉
My dzisiaj z Mazur wróciliśmy i szwagierka(siostra mojego) mówi, że chrzciny małej ma 27.09 no ok, ucieszyłam się bo miało być w nasza rocznicę czyli 20.09,ale po chwili mówi, że nauki mają 19.09 a mój jest chrzestnym, no i mój mówi no to nic jak trzeba to będę, no chyba że będziemy chcieli gdzieś jechać to coś wymyślimy, a ja niewiele myśląc, no i huj za rok też będzie wrzesień🤷‍♀️ bo gdzieś mnie zabolało, że na drugim miejscu pomyślał o naszej rocznicy, co ja poradzę, że tak mi się naładowało wszystko dzisiaj, 1dc, i powrot z urlopu, brzydka pogoda ech😒
 
Więc jeśli chcesz to po prostu zaglądaj i bądź z nami 😉 jest jeszcze tu nas trochę bezdzietnych, ale czy to ma znaczenie każda, która się stara i nawet ma dzieci chce być w wymarzonej ciąży i już.
A akurat uważam, że wsparcia i wiedzy u dziewczyn nie brakuje nie możemy też wszystkiego brać do siebie i dosłownie 😉
W punkt
 
reklama
Do góry