reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Gratulacje dziewczyny .Marta widzisz , pozytywne nastawienie i sukces :) :)
Ja mam w planie testować w poniedziałek 13dpo a jak nie wytrzymam to w sobotę 11dpo.
Znając życie nie wytrzymam. @ na piątek ale wg testow owu się przesunęła o tydzień prawie
 
reklama
Ja testuje, 12 dpo, dwa dni przed okresem, jak coś wyjdzie to będę dalej brała progesteron a jak nie wyjdzie to nie wiem [emoji14]
Czyli jutro rozumiem? ;) Ja dziś nawet byłam w Rossmanie i nic nie kupiłam! 👍 Ale ja dziś naprawdę w euforii - raz, że lubię wrzesień, a już 1-szy to dla mnie lepszy "nowy czas" jak 1 stycznia ;) a dwa- super informacje z pracy mnie tak uskrzydliły dzisiaj! W porównaniu do przewytego dnia wczorajszego ... ;) Więc na razie nie myślę o testach. Może coś w piątek zakombinuję, ale to wraz trochę za wcześnie🤔
 
Ja testuje, 12 dpo, dwa dni przed okresem, jak coś wyjdzie to będę dalej brała progesteron a jak nie wyjdzie to nie wiem [emoji14]
Też mam taki zamiar, 12dpo, dziś mam 21dc, 11d po pregnylu i już wczoraj test był blady, więc nie mam zastrzyku już 10dnia po podaniu, myślę, że owu o ile miałam to wypadało na 11-12dc, wiec test 24dc, jeszcze 3 dni 🤭 ale czuję, że nic z tego 🤷‍♀️
 
Mi żadna z was nie przeszkadza tutaj. Kazdej z was życzę jak najlepiej. I z każdych 2 kreseczek się cieszę jak by to byly moje kreseczki [emoji4]
Ja się może na to forum nie nadaję, bo.mam już bobo, szybko mi się teraz udało, ale tak miło mi się Was czyta i Was lubię ;)
 
reklama
Do góry