reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Zrobiłam sobie dziś z ciekawości test owu. Pierwszy raz robiłam w życiu. Dziś mam 12 dc i zero drugiej kreski[emoji24][emoji24] Nawet nie było cienia cienia. Zaczynam się martwić, że owulacji nie będzie w tym cyklu. Według kalendarzyka powinna być za 3 dni. Tylko zastanawiam się czy mocz nie był za bardzo rozrzedzony, bo pije teraz dużo bo jest taki upał i sikam co chwila. Tak co około 45 minut [emoji846]
 
reklama
@Rudaa94 i @Verona26 ja was pamiętam jeszcze z bardzo wczesnych wątków.. Jak się jeszcze nie udzielałam.. Potem uciekłyście na prywatne ogórkowe i prawie płakałam bo chciałam znaleźć ten wątek i znalazłam ten i akurat wy też tu jesteście i doradzacie.. A już ponad 30 tydzień ciąży..
Jak to szybko zleciało...
 
Ja Cie kojarze ale nie wiem juz z ktorego watku [emoji16][emoji23]
My tutaj to sporadycznie jak mozemy cos doradzic [emoji16] Ale falt ciaza tak zleciala ze nie wiem kiedy. Dopieo test robilam [emoji33][emoji33] A tu jeszcze 6 tygodni tylko
@Rudaa94 i @Verona26 ja was pamiętam jeszcze z bardzo wczesnych wątków.. Jak się jeszcze nie udzielałam.. Potem uciekłyście na prywatne ogórkowe i prawie płakałam bo chciałam znaleźć ten wątek i znalazłam ten i akurat wy też tu jesteście i doradzacie.. A już ponad 30 tydzień ciąży..
Jak to szybko zleciało...
 
Ja testy owulacyjne robilam zawsze wieczorem Kochana wiec rozcieczenie moczu nie ma tu nic do rzeczy. Mysle ze moze owulacja bedzie pozniej. Rob codziennie o jednej porze i patrz czy jest kreseczka [emoji4]
Zrobiłam sobie dziś z ciekawości test owu. Pierwszy raz robiłam w życiu. Dziś mam 12 dc i zero drugiej kreski[emoji24][emoji24] Nawet nie było cienia cienia. Zaczynam się martwić, że owulacji nie będzie w tym cyklu. Według kalendarzyka powinna być za 3 dni. Tylko zastanawiam się czy mocz nie był za bardzo rozrzedzony, bo pije teraz dużo bo jest taki upał i sikam co chwila. Tak co około 45 minut [emoji846]
 
Sherlock, jeżeli masz jeszcze 3 dni do owulacji to spokojnie test ma prawo wyjść negatywny. Z reguły testy pokazują pik około 24-48 h przed owulacja. Najlepiej podobno wykonywać je między 18-20 wieczorem, ale to raczej żadna norma. No i mocz nie powinien być rozrzedzony, bo wtedy może wyjść fałszywie negatywny. Ja np. dużo pije i siusiam, więc szczególnie na to uważam.
 
Ja testy owulacyjne robilam zawsze wieczorem Kochana wiec rozcieczenie moczu nie ma tu nic do rzeczy. Mysle ze moze owulacja bedzie pozniej. Rob codziennie o jednej porze i patrz czy jest kreseczka [emoji4]
Ja też robię wieczorem bo jak zrobiłam teraz z ciekawości po południu to kreseczka mi słaba wyszla a wieczorem są trochę mocniejsze.
 
DZIEWCZYNY ZROBIŁAM TEST. 26 DZIEŃ CYKLU CZUŁOŚĆ 10
W STAWIAM WAM ZDJĘCIE. JA WIDZĘ PRZESWIT. ALE NIE WIEM CZY ON NIE JEST Z ALANY. NIE ZNAM SIĘ NA TYCH TESTACH.
IMG_20200821_164800.jpg
IMG_20200821_165815.jpg
 
Ostatnia edycja:
A ja dziś w 29dc byłam u gin-endo... w sumie po tabletki na tarczycę, ale zajrzała co tam w środku. I okazało się, że moje policystyczne jajniki są już mniej policystyczne, a owu na pewno była z prawego jajnika, bo widać ciałko żółte. Minus jest taki, że endo ma 6,5mm... czyli cienizna jak na ciążę. Ale usłyszałam: no to czekamy na rozwój sytuacji.
Ale mimo wszystko nie wierzę, żeby doszło do zagnieżdżenia i nie było jeszcze widać pęcherzyka. Więc czekam z niecierpliwością na @ i podbijam kolejny cykl. Mam nadzieje!
 
reklama
Do góry