reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ciotka ja dzis skonczylam 33 tydziwn i zaczęlysmy juz 34 [emoji33][emoji33] Masakra...
Ale faktycznie z ta ogorkowa i kwasnym tak bylo. Ja ciagle pilam sok jablkowy i sie smialam ze mi chyba witaminy C brakuje [emoji16][emoji23]
Moje zkaupy z zabki mam zdjecie w telefonie do dzis [emoji23][emoji23]
O, czyli dziewczyny co są w ciąży mogą zostać w grupie😁jeśli chcą?
 
reklama
Dziewczyny z dwoma kreseczkami, Gratulacje❤

Ja mam dzisiaj 30dc, jednak nie robię testu. Czekam na @, bo czuję, że nadejdzie. :) Myślę, że owu nie było u mnie, możliwe nawet, że dopóki nie skończę karmić jej nie będzie. Myślę, że dopóki bobas nie skończy roku nie mam się co spinac. Ale Wam powiem, że marzy mi się min trójeczka a najlepiej piąteczka😁 mąż na razie maks 3, ale wszystko przed nami. Na razie też się cieszę z tego bobasa, mega trudna ciąża i po 8 latach od straty 😊
 
O ja też kocham makarony 😍 i powiem Wam, że dziś mój K. zabiera mnie na kolacje i chyba z tego szczęścia, że mam ten pęcherzyk i endometrium ok i dostałam zastrzyk, to zamówię makaron 🍝 🍜 😋 mmmmmniam

Może głupio, że się cieszę, bo przecież w tamtym cyklu po zastrzyku nie pękł, ale do cholerny kiedyś musi prawda?? 🙄
 
reklama
Do góry