reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Coś tam chyba przebija. Powtórz za dwa dni ;)
Powtórze. Ale został mi w domu tylko test o czułości 25 ten z clearblue blue.
Zrobiłam jeszcze dziś też o czułości 25 ale tam nic sie nie pokazalo.
Tyle ze wiem ze testy najlepiej robic w dniu spodziewanej albo później. Tyle ze juz nie wytrzymalam. Bo tak dziwnie sie czuje ze oszalejec idzie.
 
Dziewczyny z dwoma kreseczkami, Gratulacje❤

Ja mam dzisiaj 30dc, jednak nie robię testu. Czekam na @, bo czuję, że nadejdzie. :) Myślę, że owu nie było u mnie, możliwe nawet, że dopóki nie skończę karmić jej nie będzie. Myślę, że dopóki bobas nie skończy roku nie mam się co spinac. Ale Wam powiem, że marzy mi się min trójeczka a najlepiej piąteczka😁 mąż na razie maks 3, ale wszystko przed nami. Na razie też się cieszę z tego bobasa, mega trudna ciąża i po 8 latach od straty 😊
My sie staramy o 5 🥰 jest wesolo z taka gromadka, tylko moje starsze to juz nastolatki czasem sie czuje jakbym miala
Powtórze. Ale został mi w domu tylko test o czułości 25 ten z clearblue blue.
Zrobiłam jeszcze dziś też o czułości 25 ale tam nic sie nie pokazalo.
Tyle ze wiem ze testy najlepiej robic w dniu spodziewanej albo później. Tyle ze juz nie wytrzymalam. Bo tak dziwnie sie czuje ze oszalejec idzie.
Ja tam widze kreske 😁
 
U mnie dziś 19 dc wczoraj i przedwczoraj kłócie prawego jajnika i trochę lewego , A teraz ból jak na @ [emoji2356] czekamy jeszcze 12 dni aż szanowna się pojawi i działamy kolejny cykl [emoji16] kiedyś się uda [emoji4][emoji4]
 
reklama
My sie staramy o 5 🥰 jest wesolo z taka gromadka, tylko moje starsze to juz nastolatki czasem sie czuje jakbym miala
Ja tam widze kreske 😁
łał to zacna rodzinka. My z mężem staramy się o 1 dziecko. I szczerze w tym miesiącu było na takim luzie ze szok. W ogóle nie liczyłam dni. Nie brałam witamin. Zapomniałam o staraniu..ale naprawdę się tak dziwnie czuje ze musiałam test zrobić
 
Do góry